Діяльність

Авторизація

Діяльність

Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА) - Всеукраїнська громадська, неприбуткова організація, метою якої є просування вітроенергетичних технологій та захист інтересів вітроенергетичного сектору на національному та міжнародному рівнях.

УВЕА об'єднує розробників вітроенергетичних проектів, виробників і постачальників вітроенергетичного обладнання, енергетичні та будівельні компанії, вчених і дослідників, юристів, громадські організації, споживачів і всіх інших, що задіяні в вітроенергетичному секторі - одному один із секторів світової енергетики, які найбільш швидко розвиваються.

Українська вітроенергетична асоціація співпрацює з різними національними, обласними і місцевими органами влади, сприяє поліпшенню обміном інформацією та досвідом серед всіх учасників енергетичного сектору країни.

УВЕА є надійним, ефективним захисником інтересів національної вітроенергетичної промисловості, продовжує розвиватися і вдосконалюватися разом з галуззю.

Асоціація є членом Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA), Європейської вітроенергетичної асоціації (EWEA).

Діяльністю УВЕА керує Правління, яке сьогодні очолює Андрій Конеченков, Віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, Голова комітету з вітроенергетики країн СНД.