Події

Авторизація
25-27 вересня 2019, Ташкент, Узбекистан

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ УЗБЕКИСТАНУ 2019: 3-Х ДЕННИЙ КОНГРЕС ПО ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНОМУСЕКТОРУ КРАЇНИ

Захід проводиться при повній підтримці Уряду Узбекистану

Британська консалтингова компанія Invest In Network при повній підтримці Уряду Республіки Узбекистан і під патронатом Міністерства енергетики та Міністерства інвестицій і зовнішньої торгівлі країни організовує 3-х денний конгрес в Узбекистані «Енергетичний Тиждень Узбекистану 2019», який пройде з 25-27 вересня в Ташкенті.

Енергетичний Тиждень Узбекистану 2019 - це єдиний високорівневий захід, який проводиться під егідою Уряду Узбекистану з метою демонстрації потенціалу енергетичного сектора і залучення до співпраці іноземних компаній. Захід охоплює весь енергетичний сектор країни, від генеруючих потужностей з акцентом на відновлювані джерела енергії, до ліній передачі і розподілу.

Це унікальна можливість зустріти під одним дахом всіх ключових гравців ринку, а також отримати детальну інформацію і стати учасником реалізації багатьох проектів в електроенергетичному секторі.

Порядок денний конгресу досить великий, включаючи дискусії, презентації актуальних проектів будівництва, модернізації та фінансуванні об'єктів енергетичного сектора, до представлення міжнародного досвіду та прикладів. Захід також передбачає одноденний технічний візит.

Місце проведення заходу: готель International Hotel Tashkent.

З детальною програмою можна ознайомитися на сайті заходу: https://uzenergyweek.com/ru/

Для реєстрації та отримання більш детальної інформації пишіть на: info@investinnet.com

Члени УВЕА отримають 10% знижку на участь при реєстрації з кодом UWEA_UZ2019.

16 вересня 2019 року, з 14:00 до 18:00, готель “Алофт” (м.Київ)

ІНТЕГРАЦІЯ ВДЕ ДО ЕНЕРГОСИСТЕМИ - ОБМЕЖЕННЯ ЧИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Громадська спілка “Українська вітроенергетична асоціація” запрошує членів УВЕА та зацікавлені сторони взяти участь у семінарі “ІНТЕГРАЦІЯ ВДЕ ДО ЕНЕРГОСИСТЕМИ - ОБМЕЖЕННЯ ЧИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ”. Обговорення політик, необхідних для гармонійного розвитку відновлюваної енергетики”.

Семінар проходить за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та за участю фінської корпорації “Вяртсіля” (Wärtsilä) - світового лідера в технічних рішеннях для інтеграції енергосистем.

На семінарі будуть представлені сучасні енергетичні технології з використанням відновлюваних джерел енергії, за рахунок яких можна здійснювати балансування енергетичної системи при виробництві електроенергії за рахунок вітру та сонця.

Партнери семінару: UDP Renewables, Acciona, ДТЕК, Українська Воднева Рада.
Юридичний партнер – юридична фірма Саєнко Харенко.

Просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIvHwiakU73ZBaXsJRHaLznfqz4hUBsyXSSmQLSeTF5VfZgw/viewform

26-28 лютого 2019 року, Київ, Україна

УКРАЇНСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФОРУМ

Українська вітроенергетична асоціація  запрошує Вас до участі в 10-му міжнародному ювілейному УКРАЇНСЬКОМУ ЕНЕРГЕТИЧНОМУ ФОРУМІ, організатором якого виступає Інститут Адама Сміта, який відбудеться 26-28 лютого 2019 року.

Приєднуйтесь до лідерів енергетичного ринку України під час нашого першого і найбільшого енергетичного заходу в 2019 році, який відзначає 10-ту річницю, щоб дізнатись про новини для інвесторів, учасників ринку, підрядчиків, трейдерів та інших зацікавлених сторін.

З цим запрошенням через Українську Вітроенергетичну Асоціацію Ви отримуєте право на 15% знижку.

Для цього введіть Ваш ВІП код: 1171mUWEA при РЕЄСТРАЦІЇ ОНЛАЙН.

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМИ на 2019:

 • ОСНОВНА СЕССІЯ – найвпливовіші керівники сектору розглядатимуть потенціал і політичні аспекти розвитку нафтогазової галузі України
 • ЕКСКЛЮЗИВНО –  ОЧІКУВАННЯ ДЛЯ ГАЛУЗІ В РІК ВИБОРІВ: Дискусія
 • РИНОК ГАЗУ УКРАЇНИ. Розвиток ринку та прогноз на майбутнє
 • ДЕБАТИ ЕКСПЕРТІВ – Роль транзиту газу через Україну в енергетичній безпеці Європи після 2019
 • НОВИНКА! ІНТЕРАКТИВНІ КРУГЛІ СТОЛИ з операторами проектів – унікальна можливість зустрітись і особисто поспілкуватись з операторами проектів в Україні
 • СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОКУС! ВІТЧИЗНЯНИЙ ВИДОБУТОК НАФТИ І ГАЗУ В УКРАЇНІ: Початок нової ери – запуск електронних аукціонів дозволів по використанню надр. Потенціал для нових інвесторів. Нові технології. Розвиток ринку послуг в секторі нафтовидобування 
 • Відновлено по багаточисельним зверненням: СПЕЦІАЛЬНИЙ ДЕНЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ РИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ: Виникнення нової ринкової моделі. Як це впливатиме на розвиток ринку. Ріст ринку відновлюваних джерел енергії. Інвестиції. Приклади. Нові технології
 • Та багато багато іншого...

Натисніть тут, щоб ознайомитися з початковим варіантом програми!

НЕ ЗАБУДЬТЕ - ПОНАД 25 ГОДИН НЕОБМЕЖЕННИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ:

 • 3 Вечірніх прийоми, включаючи заключний прийом 28-го лютого
 • Понад 450 професіоналів з усієї України і з-за кордону, які представляють сектор зібрані одночасно
 • Інтерактивні круглі столи з учасниками ринку
 • Дискусії з експертами
 • Ексклюзивний мобільний додаток

Приєднуйтесь до групи Ukrainian Energy Forum на FACEBOOK та слідкуйте за нашими новинами.

 

Щоб дізнатися більше щодо можливостей виступу, спонсорства та виставки, звертайтеся будь ласка до Євгена Андрюса за телефоном: Tel: +44 20 80045702, Mobile: +38 050 230 8821, Email: Eugene@adamsmithconferences.com

31 січня 2019 року, м. Київ, Україна

RENPOWER UKRAINE 2019: 2-ї Конференція інвесторів у ВДЕ та енергетичну інфраструктуру

Громадська спілка «Українська вітроенергетична асоціація» виступає інформаційним партнером 2-ї Конференції інвесторів у ВДЕ та енергетичну інфраструктуру.

Місце проведення:  готель InterContinental Kyiv, вул. В. Житомирська 2а, Київ, Україна.

У 2018 роци відбулась перша конференція, у якій взяли участь 150+ учасників з 28 країн, і яку всі запрошені гості оцінювали як ефективний інформативний захід, який послужив B2B-платформою та зібрав головних гравців енергетичного сектору України - регуляторів, органи влади, стейкхолдерів та приватний сектор.

2-а Конференція інвесторів у ВДЕ та енергетичну інфраструктуру" стане цікавою B2B-платформою, де посадовці та експерти енергетичного сектору поділяться знаннями і досвідом, а також рекомендаціями щодо подальшого розвитку ВДЕ у 2019 році.

Члени УВЕА матимуть перевагу від 15% знижки на участь та до 30% знижки на спонсорство.

РЕЄСТРАЦІЯ: для отримання детальної Програми, Реєстраційної форми, а також інформації щодо можливостей спонсорства звертайтесь за контактами нижче:

 Michel Masquelier, Event Manager, Brussels (Head) Office, info@euroconventionglobal.com, Tel.: +32 2 662 16 12

Preslav Bobev, Director, Bratislava Office, pbobev@euroconventionglobal.com, Tel.:+421 257 272 856, Mob.:+421 905 107 703.

14 листопад 2018 року, готель «Прем'єр Палас»

III Legal Energy Forum

Яких обсягів інвестицій очікує Україна після прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інвестиційної привабливості будівництва об'єктів відновлюваної енергeтики», який набрав чинності 4 жовтня 2018 року? Як на українську енергетику вплине зміна стратегії ЄБРР? Чи збереже Україна свій газотранспортний потенціал? Наскільки конкурентні українські енергетичні ринки? Своїм баченням актуальних проблем і перспектив української енергетики поділяться учасники III Legal Energy Forum.
Для представників бізнесу передбачені особливі умови участі - знижка 50% (не поширюється на представників компаній, що надають юридичні та консалтингові послуги).


Дата проведення: 14 листопад 2018 року
Час проведення: 09: 30─18: 00
Місце проведення: готель «Прем'єр Палас» (Київ, бульв. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7 / 29)
Генеральний партнер: ЮФ Asters

Програма та реєстрація доступні за посиланням: pravo.ua/events/energy2018

У ФОКУСІ ДИСКУСІЇ:

 • Україна на енергетичній карті Європи
 • Еволюція енергетичних ринків
 • Відновлювана енергетика
 • Енергетичні суперечки


Контакти:

Наталія Булко ─ продаж квитків,
+38 067 238-83-08, e-mail: n.bulko@pravo.ua

Вікторія Черкасова ─ івент-менеджер,
+38 097 616-76-19, e-mail: v.cherkasova@pravo.ua

Анатолій Гвоздецький ─ координатор Форуму,
+38 096 372-49-69, a.gvozdetsky@pravo.ua

З 19 по 21 листопада 2018 року, НСК Олімпійський (м. Київ)

У Києві відбудеться «Український енергетичний тиждень’18»

З 19 по 21 листопада 2018 р. в НСК Олімпійський (м. Київ) відбудеться ключова подія року в українській енергетиці — «Український Енергетичний Тиждень’18». Тут зустрінуться найвпливовіші представники національних та іноземних компанії, що перетворить локацію на центральне місце для В2В та В2С комунікацій енергетичного сектору.

Подія об’єднає три важливих українських форуми, які вже протягом трьох років збирають головних гравців ринку енергетики:

- IIІ «Український форум з відновлюваної енергетики’18»  | 19 Листопада

- ІІ «Український форум з енергоефективності’18» | 20 Листопада

- ІІІ «Український нафтогазовий інвестиційний форум’18» | 21 Листопада

- Український форум ОСББ | 21 Листопада

Окрім основної програми протягом заходу працюватиме масштабна виставка та тематичні семінари. 

Форуми стали постійним місцем зустрічей представників енергетичного сектора, українських та іноземних девелоперів, інвесторів, державних діячів та представниками фінансових організацій. Їх мета — встановити бізнес-контакти та створити основу для прийняття важливих рішень, пошуку інвестиційних можливостей, обговорення розвитку та шляхів реформування ключових секторів енергетики.

Серед ключових спікерів Форуму: Марія Барабаш, Президент, A7GROUP; Андрій Конеченков, Голова правління, Громадська спілка «Українська вітроенергетична асоціація», Віце-президент, Всесвітня вітроенергетичноа асоціація; Георгій Гелетуха,  Голова правління, Біоенергетична асоціація України, Максим Лебедєв, керуючий партнер, GOLAW; Юрій Подоляк, Комерційний директор, IK NET; Антон Абрамов, Генеральний директор, Photomate LLC.

Організатор — A7 CONFERENCES. Інвестиційний партнер —  A7 CAPITAL. Партнери: IK NET, GOLAW, HUAWEI, Photomate. Офiцiйний перевiзник — Turkish Airlines. Бізнес тревел партнер - Airlife. Генеральний інформаційний партнер — «РБК-Україна». Генеральний новинний партнер — Interfax-Україна. Генеральний радіо-партнер — радіо Голос Столиці. Ексклюзивний телевізійний партнер — Перший діловий телеканал. Діловий медіа-партнер — журнал «Бізнес».  Спеціалізований медіа-партнер — AW-Therm. Медіа-партнери: Liga.net, Liga.zakon, «Новое время», UBJ, «Енергобізнес», «Українська енергетика», EcoTown, Global Ukraine News, Community, Elektrovesti.net, Охорона праці.

За підтримки: «Українська вітроенергетична асоціація», «Асоціація енергоаудиторів», «Американська торговельна палата», Kyiv Post, СУП, «Рада підприємців при КМУ» та інших.

Акредитація ЗМІ: тел.: +38 044 227 27 77, victoria@a7-group.com (контактна особа: Вікторія Щербатюк).

17 травня 2018 року, м. Київ, КВЦ «Парковий»

Перший Міжнародний енергетичний Форум: Вітер та Водень

17 травня 2018 року у КВЦ «Парковий» відбудеться «Перший Міжнародний енергетичний Форум: Вітер та Водень». Використання потужної енергії вітру і необмеженого потенціалу водневої енергії для забезпечення збалансованого розвитку енергетичного комплексу України є основною темою форуму.

Організаторами Форуму виступають: Громадська спілка «Українська вітроенергетична асоціація» та Енергетична асоціація «Українська воднева рада». Співорганізатор: A7 CONFERENCES. За підтримки: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Комітет Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Юридична підтримка: ЮФ Саєнко Харенко.

Учасники заходу обговорять:

 • можливість збільшення частки відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в національному виробництві електроенергії;
 • роль ВДЕ в збалансованому розвитку енергетичного комплексу комплексу України і перехід до безвуглецевої економіці;
 • реалізацію вітроенергетичних проектів в умовах нового законодавства;
 • можливості технологій виробництва та використання водню;
 • сучасні технології виробництва вітрових турбін;
 • інновації водневої енергетик;
 • презентацію успішних вітроенергетичних проектів та світовий досвід реалізації водневих енергетичних рішень;
 • інвестиційну привабливість сектору відновлюваної енергетики України.

Офiцiйний перевiзник — Turkish Airlines. Генеральний інформаційний партнер — «РБК-Україна». Ексклюзивний Бізнес-медіа партнер — Газета «Бізнес». Кар'єрний партнер - HeadHunter Україна. Медіа-партнери  — UBJ, «Енергобізнес», «Українська енергетика», EcoTown, Global Ukraine News, Platforma, Community, «Екологія підприємства». За підтримки: «Асоціація енергоаудиторів», «Американська торговельна палата», Kyiv Post, СУП, Рада підприємців при КМУ та інші.

Місце проведення: Паркова дорога, 16-А, м. Київ, Україна, Конгрес-хол, 3-й поверх

Акредитація ЗМІ: тел.: +38 044 227 27 77, +38 097 651 11 84, valentyna@a7-group.com (контактна особа: Валентина Космина).

6-8 листопада 2018, Україна, м. Київ

XI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018

XI Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно‑енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 6 - 8 листопада 2018 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-1166, 206-8786
e-mail: energo@iec-expo.com.ua

18 жовтня 2017 року, 09:30-18:30, Hilton Kyiv (м. Київ, бульвар Тараса Шевченко, 30)

ІІ КОНФЕРЕНЦІЯ «КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА»

ІІ КОНФЕРЕНЦІЯ «КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА»

18 жовтня 2017 року в Hilton Kyiv (м. Київ, бульвар Тараса Шевченко, 30) відбудеться ІІ Конференція «Корпоративна безпека». Організатор конференції - юридична фірма Sayenko Kharenko, співзасновник ГС «УВЕА». Захід пройде за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки та Генерального медіа-партнера – газети «Юридическая практика».

Під час Конференції будуть розглянуті приклади найгучніших бізнес-конфліктів за участю державних органів, питання впливу громадської думки на корпоративну репутацію, а також нюанси побудови інфраструктури безпеки на підприємстві. Окрім цього, в рамках заходу заплановано обговорення інформаційного аспекту корпоративної безпеки (протидія витокам інформації, кібератакам і тд), а також секретів детективної діяльності в інтересах бізнесу.

 

У ФОКУСІ ДИСКУСІЇ:
• Держава і бізнес
• Бізнес-конфлікти за участі громадськості
• Інфраструктура безпеки
• Детективи бізнесу: привідкриваючи завісу

 

УЧАСНИКИ ДИСКУСІЇ:

 • Дмитро СТОРОЖУК, перший заступник Генерального прокурора
 • Олександр СОКОЛОВСЬКИЙ, президент УКРЛЕГПРОМ, засновник групи компаній «Текстиль-Контакт»
 • Ярослав ГРЕГИРЧАК, заступник бізнес-омбудсмена в Україні
 • Олексій РЕЗНІКОВ, заступник Голови Київської міської державної адміністрації
 • Олександр ГАФТ, директор внутрішніх розслідувань (форензік) групи компаній Veon (уточнюється)
 • Іван ГЕРАСИМОВИЧ, экс-заступник Голови Служби безпеки України 
 • Богдан ГОРОДНИЦЬКИЙ, представник компанії MIDOT в Росії та Україні
 • Олександр ДЕНИСЕНКО, директор з безпеки «Київстар»
 • Олена ДЕРЕВЯНКО, віце-президент Української PR-ліги, керуючий партнер агентства PR-Service
 • Олександр КАРДАКОВ, Голова спостережної ради «Октава Капітал»
 • Сергій МІЛЬМАН,  СЕО YouControl
 • Віктор ПАНЧАК, територіальний менеджер з безпеки (Україна, Туреччина, Євразія) Mondelez International, член Правління Консультативної Ради OSAC в Україні
 • Юрій ПАНЧЕНКО, редактор порталу «Європейська правда»
 • Сергій ПОГРЕБНОЙ, Голова Правління АПКБУ, партнер ЮФ Sayenko Kharenko
 • Вадим РАХЛІС, професійний перемовник, сертифікований медіатор Євросоюзу, партнер Української детективної спільноти з спільної організації складних заходів в інтересах корпоративних клієнтів, засновник Бюро медіації та вирішення спорів
 • Олегас РІМАНАС, екс-комісар поліції м. Вільнюс, свідоцтво № 1 приватного детектива Литви, керівник компанії UAB Rimano biuras, викладач курсу приватних детективів в Приватному Університеті імені К. Симонавичуса
 • Андрій СЕМИДІДЬКО, керівник Антирейдерського союзу підприємців України, генеральний директор Групи компаній «Корпоративна безпека»
 • Максим СУХЕНКО, головний редактор департаменту журналістських розслідувань телеканалу «1+1»
 • Брендан ТОЛАН, член Ради керуючих Institute of Professional Investigators (Великобританія)
 • Ігор ЦМІНСЬКИЙ, президент Всеукраїнської асоціації приватних детективів, виконавчий секретар ГО «Український Детективний Союз», керівник Групи детективних підприємств «Компанія приватних розслідувань»
 • Павло ЯКУШКО, директор МСБ-Скіф


До участі запрошуються власники та керівники бізнесу, начальники юридичних департаментів великих компаній, керівники служб безпеки, а також представники компаній сфери безпеки, юрфірм та правоохоронних органів.

Реєстрація за посиланням http://sk2017.ticketforevent.com до 17 жовтня 2017 року.

Для представників бізнесу (CEO, CFO, CMO, директорів юридичних департаментів підприємств, керівників служб безпеки), а також для представників правоохоронних органів – особливі умови участі.

 

Контакти:

Олена Онищенко

Тел.: +38(044) 499-60-00

е-пошта: AOnishchenko@sk.ua

З 9 по 11 жовтня 2017, Конгрес-виставковыи центрі«Парковий» (Київ)

SEF-2017 Kyiv

З 9 по 11 жовтня 2017 р. у конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Київ) пройде найбільший у Східній Європі бізнес-захід, присвячений новітнім енергетичним технологіям, відновлюваним  джерелам енергії та енергоефективності - 9-й  Міжнародний Форум та Виставка Сталої Енергетики SEF-2017 KYIV.

За останні дев'ять років SEF KYIV підтвердив свій статус найавторитетнішого та найбільшого бізнес-заходу,  який присвячений сталій енергетиці Східної Європи,  участь у якому  традиційно входить в робочі графіки гравців ринку. SEF KYIV пропонує високоякісну робочу програму, унікальну галузеву аудиторію, видатних спікерів та виняткові можливості для ділових комунікацій.

Участь у SEF KYIV традиційно приймають власники та топ-менеджери компаній, які зацікавлені у розвитку  інвестиційних енергетичних проектів у промисловості та муніципальному секторі, сонячній енергетиці, вітроенергетиці, біоенергетиці та інших галузевих напрямках.

Цього року SEF-2017 KYIV буде проходитись у 3-денному форматі. Зокрема, 9-10 жовтня проходитиме конференція, 10-11 жовтня відбуватиметься виставка.

Вперше у 2017 р. складовою частиною SEF KYIV стане Tech Energy Competition - SEF AWARDS — конкурс проектів сталої енергетики у Східній Європі.

Важливою складовою SEF KYIV також є програма зустрічей B2B за попередньо затвердженим розкладом.  

Протягом трьох днів на SEF-2017 KYIV будуть представлені та обговорені останні законодавчі зміни та ініціативи в Україні та інших країнах Східної Європи в контексті глобальних змін світової енергетичної карти та останніх технологічних досягнень.

Технологічна частина заходу також буде представлена з боку головних ринкових гравців рішеннями для промислового сектору, комунального господарства, а також приватних домогосподарств.

SEF KYIV — це одна з найкращих подій цього року для компаній, які працюють в напрямках традиційної та відновлюваної енергетики, енергоефективності та підприємств і приватних домогосподарств, які зацікавлені у впроваджнені новітніх технологій для підвищення енергоефективності та розвитку нових бізнес-проектів у енергетичній сфері.  

Також 10 та 11 жовтня під час SEF-2017 KYIV буде проведено комплекс навчальних семінарів для малих підприємців та домовласників, які будуть присвячені рішенням у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, які дозволять не лише зменшити рахунки за енергоресурси, але і почати власний стабільний бізнес.   

Організатором SEF-2017 KYIV є  Центр Іноваційного Бізнесу.

Станьте учасником SEF-2017 KYIV та приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників найсучасніших технологічних рішень у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики — компаній та особистостей, які своєю діяльністю та досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи. Проекти у сфері нових енергетичних технологій починаються тут. Офіційний сайт SEF-2017 KYIV: sefkyiv.com