Події

Авторизація

ENERGY WEEK BLACK SEA

З 28 по 30 вересня 2021 року, у змішаному режимі: офлайн в Бухаресті, Румунія і онлайн, відбудеться міжнародна інвестиційна конференція високого рівня -  Energy Week Black Sea

УВЕА виступає Експертним партнером (Knowledge Partner) заходу, і ми дуже сподіваємось на зустріч з Вами на конференції!

Energy Week збере разом представників державних органів влади, місцевих енергетичних компаній з Румунії, Болгарії, України, Грузії та Туреччини, а також IFI, DFI і зарубіжних інвесторів з єдиною метою: обговорити політику з ВДЕ для досягнення енергетичного переходу, питання фінансування відновлюваних джерел енергії, а також проєкти з сонячної, вітрової (наземної та офшорної) енергетик, “зеленого” водню, систем накопичення та зберігання енергії, будівництва регіональних інтерконекторів та багато іншого.

Катерина Книш, Керівник аналітичного департаменту, виступить із презентацією “Перспективи розвитку офшорної вітроенергетики в Україні: вже зроблені і майбутні кроки”

Більше про подію:  https://www.bsenergyweek.com/

Контакти організаторів: info@investinnet.com

КОРПОРАТИВНІ PPA ДЛЯ ВДЕ: ДОСВІД ЄС ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Корпоративні PPA для ВДЕ - це довгострокові договори купівлі-продажу електричної енергії, укладені між виробником ВДЕ та суб’єктом господарювання, як корпоративним покупцем. З кожним роком в світі зростає кількість укладених корпоративних РРА на постачання «зеленої» електроенергії Відповідно до BloombergNEF, у 2020 році глобальний обсяг корпоративних PPA досягнув 23,7 ГВт, що набагато вище, ніж у попередні роки: 20,1 ГВт у 2019 році та 13,6 ГВт у 2018 році.

В Україні застосування корпоративних PPA для «зеленої» генерації поки що було неможливим через існуючу схему підтримки «зеленого» тарифу та регуляторні обмеження на ринку електроенергії. Враховуючи зміни у законодавстві України щодо «зеленого» тарифу  для нових вітростанцій, введених в експлуатацію після 2022 року, а також з огляду на зобов’язання України скоротити викиди вуглецю в атмосферу, корпоративні РРА надають нові перспективи для розробки та впровадження нових об’єктів ВДЕ в Україні. Завдяки корпоративним РРА для ВДЕ інвестори та виробники «зеленої» електроенергії мають можливість пом’якшити цінові ризики та стабілізувати довгострокові інвестиції, а отже зробити малі та великі проєкти ВДЕ комерційно прийнятними.

Саме тому 13 вересня 2021 року Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА) спільно з Sayenko Kharenko проводять міжнародний вебінар, присвячений питанням  корпоративних PPA на постачання «зеленої» електроенергії. Під час вебінару буде представлений досвід Польщі, Німеччини та інших країн ЄС, розглянуті необхідні зміни до українського законодавства щодо ефективного впровадження корпоративних PPA.

Питання до обговорення:

 • Що таке корпоративні PPA? Які основні правила їх застосування для проектів ВДЕ?
 • Досвід застосування корпоративних PPA для ВДЕ у Польщі, Німеччині та ЄС.
 • Які основні обмеження для застосування корпоративних PPA для ВДЕ в Україні?
 • Які зміни до українського законодавства необхідні для застосування корпоративних PPA на постачання «зеленої» електроенергії?
 • Фінансування корпоративних РРА для «зеленої» генерації?
 • Які особливості визначення цін на електроенергію за корпоративними PPA?

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Вебінар пройде на онлайн-платформі Zoom. Робочі мови заходу — українська/англійська (буде забезпечено синхронний переклад).

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням*.

*Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

Вебінар “Будівництво та обслуговування об’єктів інфраструктури вітроенергетичного проєкту”

Невід’ємною складовою будь-якого вітроенергетичного проєкту є будівництво об’єктів інфраструктури та їх подальше обслуговування, суміжне з обслуговуванням вітрової електростанції. До таких інфраструктурних об’єктів, зокрема, належать внутрішні мережі і системи електропостачання, лінії електропередачі, трансформаторні підстанції, наземні та підземні кабельні лінії тощо. За будівництво (монтаж) та обслуговування таких об’єктів енергетики відповідають спеціалізовані сервісні та проектні компанії.

Українська вітроенергетична асоціація анонсує свій третій вебінар із серії вебінарів 2021 року, присвячених теоретичним та практичним аспектам впровадження вітроенергетичних  технологій.

20 липня 2021 року, УВЕА проведе вебінар “Будівництво та обслуговування  об’єктів інфраструктури вітроенергетичного проєкту”, під час якого своїми знаннями і досвідом  поділяться такі компанії-члени УВЕА, як EDS, ТОВ “Комунікаційно будівельна компанія” (КБК) та ТОВ “Електросервіс-Південь”.

Під час вебінару Ви дізнаєтесь:

1. Яким є досвід роботи компаній на всіх стадіях проектування й будівництва електроенергетичних об’єктів і систем електропостачання, застосування сучасних технологій та комплексний підхід до проектів;

2. Які особливості монтажу, обслуговування та реконструкції мереж і підстанцій;

3. Як мінімізувати обсяг реконструкції мереж і підстанцій;

4. Яким є об’єм закупівлі та використання обладнання вітчизняного та закордонного виробництва;

5. Які особливості ведення комерційного та технічного обліку електроенергії;

6. Яка роль обслуговуючого персоналу при виконанні різноманітних проєктних та сервісних робіт.

Спікерами вебінару є висококласні професіонали у галузі надання проєктних та сервісних послуг для енергогенеруючих та енергорозподільчих компаній:

    • Олексій Зорін, Менеджер проектів підрозділу EDS Project,

український холдинг EDS

    • Вадим Левєнберг, Генеральний директор,

ТОВ “Комунікаційно будівельна компанія”

    • Андрій Чугаєв, технічний директор,

ТОВ “Електросервіс-Південь”

Модератором дискусії виступить Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА та Віце-президент WWEA.

Участь у вебінарі “Будівництво та обслуговування об’єктів інфраструктури вітроенергетичного проєкту” надасть можливість не лише безпосередньо познайомитись із повним спектром послуг нових-компаній членів УВЕА, але й обрати якісну сервісну компанію, прийнятну саме для Вашого вітроенергетичного проєкту!

Станьте першим учасником вебінару УВЕА, реєструйтесь прямо зараз: https://forms.gle/nUX2vegQyRvNZj8G8 

ЛОНДОНСЬКИЙ САМІТ З ФІНАНСУВАННЯ ТА ІНВЕСТИЦІЙ У ВІТРОВУ ЕНЕРГЕТИКУ

ОБ’ЄДНУЄМО ЄВРОПЕЙСЬКІ НАЗЕМНІ ТА ОФШОРНІ ВІТРОПРОЄКТИ ЗА ДОПОМОГОЮ КАПІТАЛУ

Українська вітроенергетична асоціація виступає почесним партнером цьогорічного Саміту з фінансування та інвестицій у вітрову енергетику, що пройде у Лондоні!

Маючи майже 10-річний досвід у галузі фінансування та інвестування у сектор сонячної енергетики та систем зберігання і накопичення енергії, Solar Media спрямовує свою діяльність на створення мережі досвідчених кредиторів та інвесторів у сектор вітрової енергетики. Контент, присвячений як офшорному, так і наземному вітроенергетичному потенціалу, надасть фантастичну можливість об’єднати в рамках однієї дискусії вітроенергетичні проєкти та капітал. На ПЕРШОМУ саміті Solar Media з фінансування та інвестицій у вітрову енергетику, що пройде у Лондоні, буде обговорено, як ринок планує виконати останні зобов’язання ЄС та Великобританії з розвитку офшорної вітроенергетики та як найкраще інвестувати 7 мільярдів євро, необхідних для досягнення кліматичних цілей до 2050 року.

У зв’язку з пандемією COVID-19, у 2021 році Саміт з фінансування та інвестицій у вітрову енергетику відрізнятиметься від попередньо проведених. Цього разу подія відбудеться як в офлайн, так і онлайн режимі, включно з декількома віртуальними семінарами, що передуватимуть безпосередній конференції. Онлайн формат дозволить учасникам безпосередньо взаємодіяти з найбільш розвиненими регіональними ринками Європи.

Окрім сучасного стану розвитку вітроенергетики окремо по кожному регіону Європи, Ви дізнаєтесь як змінюються форми контрактів купівлі-продажу електроенергії (PPA) в Європі, яка сфера інтересів у інституційних інвесторів, коли системи зберігання та накопичення енергії стануть пріоритетом для довгострокових інвестицій та багато- багато іншого.  

Для більш детальної інформації переходьте за посиланням:  https://go.pardot.com/l/83602/2021-06-10/h68mnl

Чого очікувати від цьогорічного заходу?

 • Фокус на вітрову енергетику: як наземну, так і офшорну
 • 500+ учасників усіх посадових рівнів: від менеджерів до директорів, які готові вести бізнес у секторі вітрової енергетики
 • Топові гравці вітроенергетичного ринку: від виробників вітроенергетичного обладнання до технічних, юридичних та фінансових консультантів
 • Далекоглядний контент заходу, заснований майже на 10-річному досвіді співпраці з професіоналами у секторі ВДЕ
 • Платформа для налагодження бізнес-зв’язків: як ознайомлення з наявними проєктами, так і пошук інвесторів
 • Мережеві та навчальні можливості через широкомасштабну взаємодію з експертними колами

Більше про можливості взаємодії:  https://bit.ly/3gQZzXi

***

Заснована у 2006 році, SolarMedia Ltd. є комерційною медіа-компанією, що спеціалізується на наданні цифрових новин, бізнес-аналітики, виданні друкованих матеріалів та організації високоякісних подій для задоволення потреб вітрової, сонячної та водневих енергетичних технологій, систем зберігання та накопичення енергії, тощо. Початок організації заходів з вітрової енергетики у 2021 році є частиною бізнес-стратегії компанії, що надає їй можливість залишатись медіа-платформою №1 у галузі відновлюваної енергетики.

12-й Міжнародний Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта

Цьогорічний форум буде сфокусований на прогресі, досягнутому Урядом у зміцненні енергетичної незалежності України через підписання восьми нових угод про розподіл продукції (PSAs), розвиток повномасштабних ринків газу та електроенергії, а також інтеграцію України до Європейського енергетичного ринку .

З ключовою промовою, 14 липня в КВЦ Парковий, виступить Міністр енергетики України Герман Галущенко.

До Міністра також приєднаються наші поважні гості Джордж Кент, Заступник помічника Держсекретаря Державного департаменту США, а також Ремі Дюфло, Заступник голови Представництва ЄС в Україні.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль виступить з привітальною промовою з нагоди відкриття Українського енергетичного форуму.

Команда доповідачів, складена з 70+ високопрофесійних лідерів енергетичної галузі, обговорить останні плани та зусилля щодо модернізації української енергетичної галузі, а також наступні цілі, які необхідно досягти, щоб забезпечити ефективне співробітництво всіх учасників ринку.

Серед спікерів Українського енергетичного форуму:

 • Андрій Герус, Голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Верховна Рада України
 • Янез Копач, Голова, Енергетичне Співтовариство
 • Роман Опімах, Голова, Державна служба геології та надр України
 • Максим Тимченко, Генеральний директор, ДTEK
 • Віктор Гладун, Генеральний директор, JKX Oil&Gas
 • Олег Никоноров, Директор, ТОВ “Регіональна газова компанія”
 • Маріс Куніцкіс, Генеральний директор, ДTEK ВДЕ
 • Володимир Кудрицький, Голова правління, НЕК “Укренерго”
 • Сергій Макогон, Генеральний директор, ТОВ “Оператор ГТС України”
 • Дейл Перрі, Керуючий партнер, ERU
 • Ігор Щуров, Генеральний директор, ДTEK Нафтогаз
 • Iгор Сирота, Генеральний директор, ПрАТ “Укргідроенерго”

ПРОГЛЯНЬТЕ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ВЖЕ ПІДТВЕРДЖЕНИХ ДОПОВІДАЧІВ  

На форумі зберуться разом біля 80 доповідачів та 400 делегатів, щоб забезпечити провідну платформу для українських та міжнародних лідерів ринку для практичних дискусій щодо нових ділових можливостей для бізнесу, галузі та міжнародної спільноти.   

Серед нових тем для обговорення цього року:

 • Енергетична безпека в контексті ситуації навколо Північного потоку-2
 • Розвиток ринку скрапленого природного газу
 • Функціонування роздрібного ринку газу в Україні в умовах введення нових базових річних контрактів
 • Регіональні газові хаби, переваги та можливості ТОВ "Оператор ГТС України"
 • Розробка бізнес плану для водневих технологій
 • Освоєння резервів Чорноморського шельфу та Юзівської ділянки
 • Контракти із збільшення видобутку (PECs) як можливість підвищити ефективність виснажених родовищ Західної України
 • Залучення інвестицій до галузі розвідки та видобування за допомогою Закону Президента щодо державної підтримки інвестиційних проектів

Фокус-день електроенергії:

 • Виплата історичного боргу по “зеленому” тарифу на ринку електроенергії та майбутнє фінансування проектів відновлюваної енергетики
 • Перспективи розвитку наземних та офшорних вітрових електростанцій
 • Комерційні мега-проекти зі зберігання енергії
 • Модернізація та приватизація операторів систем розподілу електроенергії (DSOs)

16 липня, Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА та Віце-президент WWEA, модеруватиме сесію “РОЗКРИТТЯ ПОТЕНЦІАЛУ НАЗЕМНИХ ТА ОФШОРНИХ ВІТРОВИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ”.

ПРОГЛЯНЬТЕ ПРОГРАМУ ФОРУМУ

Сподіваємося привітати Вас в Києві особисто або в режимі онлайн наступного тижня!

У випадку появи будь-яких питань чи пропозицій, не вагайтеся зв’язатися з Анною Кузьмінською за тел. +380 63 7673207 або поштою A.Kuzminskaya@adamsmithconferences.com

Для детальної інформації та реєстрації проходьте за посиланням >> http://www.adamsmithconferences.com/EUC017mUWEAhuk

Приєднуйтесь до групи Ukrainian Energy Forum на FACEBOOK та слідкуйте за нашими оновленнями.

Вебінар “Офшорні вітроелектростанції в Чорному морі: Туреччина та Україна”

З кожним роком енергія вітру використовується все масштабніше для задоволення зростаючої потреби у надійних і екологічно чистих джерелах енергії. У світі, який активно здійснює “зелений” енергетичний перехід, вітрова енергія вважається найбезпечнішим та найекологічнішим видом відновлюваних джерел енергії (ВДЕ); а з появою нової реальності та нових умов життєдіяльності, ще й найстійкішою до наслідків пандемії COVID-19. Станом на кінець 2020 року, загальна потужність офшорної вітроенергетики в світі досягла 32 500 МВт. Сьогодні у світі “зелену” електроенергію генерують 162 офшорні вітроелектростанції, а ще 10 000 МВт (26 офшорних ВЕС) перебувають на стадії будівництва.

Україна та Туреччина є тими країнами Чорноморського регіону, які мають значний технічний потенціал з розвитку офшорної вітроенергетики, використання якого максимально розкриє як вітровий потенціал, так і загалом потужність відновлюваних джерел енергії в обох країнах.

За результатами Світового Банку, технічний потенціал офшорної вітроенергетики в країнах Чорного моря сягає 435 ГВт з яких половина припадає саме на морську територію України. Відповідно до цього ж дослідження, 70 ГВт потенційних офшорних вітроенергетичних потужностей можуть бути побудовані на морській території Туреччини, з яких 13 ГВт - фіксовані і 57 ГВт - плавучі ВЕС.

Технічний потенціал офшорної вітроенергетики на мілководді України також є не менш перспективним - майже 250 ГВт, реалізація яких, до того ж, сприяє відкриттю ще й ринку “зеленого” водню в Україні. Проте і запуск ринку офшорної вітроенергетики, і “зеленого” водню в Україні потребує внесення значних змін до чинного та створення нового законодавства.

Символічно, у Всесвітній День Вітру, 15 червня 2021 року, Українська вітроенергетична асоціація та Турецька асоціація з офшорної вітроенергетики, проведуть спільний міжнародний вебінар “Офшорні вітроелектростанції в Чорному морі: Туреччина та Україна”. Провідні експерти з Туреччини та України розкриють увесь спектр морського потенціалу своїх країн із розгортання офшорних вітроенергетичних потужностей. Вебінар відкриють Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА, та Мурат Дурак, Голова Турецької асоціації з офшорної вітроенергетики. Інформаційна підтримка заходу забезпечуватиметься платформою для інвестицій у відновлювану енергетику GetMarket.

В рамках двох частин вебінару, спікери охоплять широкий спектр тематичних питань:

1. Потенціал офшорної вітроенергетики в Туреччині

 • Технічний Потенціал Туреччини з розвитку офшорної вітроенергетики. Білгіхан Яшакан, Заступник Голови, Турецька асоціація з офшорної вітроенергетики
 • Можливості розгортання національного виробництва вітрових турбін в Туреччині.

Ахмет Паксу, Заступник Голови, Турецька асоціація з офшорної вітроенергетики

 • Плавучі вітрові турбіни: перспективне рішення для Чорного моря

Ерсін Чекерчі, Член Правління, Турецька асоціація з офшорної вітроенергетики

 • Турецька Стратегія з офшорної вітроенергетики

Марк Лейборн, Старший спеціаліст з питань офшорної вітроенергетики, Світовий Банк

2. Потенціал офшорної вітроенергетики в Україні

 • Технічний Потенціал України з розвитку офшорної вітроенергетики.

Катерина Книш, Керівник аналітичного департаменту, Українська вітроенергетична асоціація

 • Практичні кроки в законодавчому полі для запуску ринку офшорної вітроенергетики в Україні

Марта Галабала, Старший юрист, юридична фірма Asters

 • Концепція офшорної вітроенергетики в українській частині Чорноморського шельфу

Максим Ганжа, Менеджер з офшорного вітроенергетичного проєкту, компанія Нафтогаз-Вуглесинтезгаз

 • Офшорна вітроенергетика та “зелений” водень: відкриття нових меж енергетичної потужності України

Олександр Рєпкін, Президент Української водневої ради

Вебінар відбудеться на онлайн-платформі Microsoft Teams!

Робоча мова заходу — англійська.

Захід є безкоштовним!

Зареєструватись

 

ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: кращі практичні рішення»

Місце: ТПП України, Київ, В. Житомирська, 33, 4 поверх, зал Колізей 

Організатори: 
Професійна асоціація екологів України спільно з ТПП України, УСПП

ГС «Українська вітроенергетична асоціація» виступає офіційним інформаційним партнером заходу.

У діловій програмі:

Основне завдання заходу — надати реальну підтримку керівникам підприємств й екологам-практикам в реалізації природоохоронних заходів та підвищенні еколого-економічної ефективності підприємства.

Основа програми — всебічний аналіз діючих і тих, що готуються до прийняття нормативно-правових актів та кращих рішень з екомодернізації підприємств.

По завершенні форуму кожен учасник отримає повне уявлення про те, як зробити ефективнішою діяльність свого підприємства із забезпечення екологічної безпеки.

Ключова цінність форуму: вибір спікерів зосереджується на тих, кого мало цікавить політика чи промовиста критика проведеного курсу, для них головне — простою і зрозумілою мовою пояснити, як потрібно жити в поточних      умовах, як відповідати всім вимогам і як оптимізувати свою роботи не дивлячись на всі «але» і «якщо». Живе і корисне спілкування практиків дає можливість переосмислити якісь моменти, уникнути аналогічних помилок і адаптуватися під нові реалії. Варто зазначити, що засилля різного роду заходів на екологічну тематику, не зменшують інтересу саме до цього форуму,

Протягом трьох днів експерти розглядатимуть проєкти НПА і пов'язані з ними нові вимоги до діяльності природокористувачів. Окрему увагу буде приділено передовим технологіям і аналізу успішних практичних рішень у сфері природокористування.

Триденний форум передбачає:

 • Дорожню карту діяльності для керівника та еколога виробництва в поточному році.
 • Перспективи зміни чинного природоохоронного законодавства.
 • Головні перешкоди: як їх подолати.
 • Взаємодія влади, бізнесу та суспільства при вирішенні екологічних проблем в нових умовах.
 • Кращі кейси з екомодернізації.

Детальніше за посиланням: https://ecolog-ua.com

Для участі потрібна реєстрація! Зареєструватися

Тримайте руку на пульсі

Відновлювані джерела енергії, такі як вітер та сонце, не лише забезпечують людство  чистою та безпечною енергією, але й вже визнані найбільш доступними та дешевими джерелами енергії в цілому світі. Вітроенергетичні технології відіграють одну з ключових ролей в глобальному “зеленому” енергетичному переході і боротьбі зі змінами клімату, а з недавніх пір, ще й виступають дієвим інструментом відновлення від наслідків пандемії COVID-19. Ефективність роботи сучасних вітрових турбін та доступність вітру, як енергоресурсу глобального і місцевого рівнів, дозволяють вітровій енергетиці на рівних конкурувати  з викопним паливом, значна частка якого досі імпортується  як в країни ЄС, так і в Україну.

Вітрова енергетика в усьому світі демонструє свою гнучкість до різноманітних механізмів державної підтримки та стимулювання: від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Саме широкомасштабний розвиток сектору вітрової енергетики на ринкових умовах є логічно наступним кроком розбудови безвуглецевої економіки України, якому сприяє як здешевлення та доступність вітрових технологій, так і невпинне удосконалення технічних показників вітрових турбін. У 2019 році Україна подолала поріг в 1 ГВт вітроенергетичних потужностей і усвідомлюючи сучасні глобальні тенденції, керуючись досвідом провідних країн світу та долаючи національні ринкові виклики, не збирається зупинятися на досягнутому! Наріжним каменем національного енергетичного порядку денного все ще залишається виконання своїх міжнародних зобов’язань,  виведення з експлуатації застарілих атомних блоків, максимальне заміщення вугільних технологій та повний перехід на екологічно-чисті джерела енергії. Питання лише в подальшому курсі державної політики та тих умовах, які створюватимуться для ринку відновлюваних джерел енергії.

Цьогорічна вітроенергетична конференція УВЕА представляє собою експертну дискусію присвячену подальшому розвитку національного вітроенергетичного сектору під час переходу від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Конференція організована УВЕА у партнерстві з Європейською вітроенергетичною асоціацією (WindEurope) за підтрики Міністерства енергетики України та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. Генеральний спонсор - Vestas Northern & Central Europe.

Почуйте голос індустрії

Представники  національних органів влади, стейкхолдери національного вітроенергетичного ринку включно з виробниками та девелоперами вітрових проєктів обговорять подальший розвиток вітроенергетики в Україні після 2022 року, року коли нові вітрові та сонячні електростанції не зможуть отримувати “зелений” тариф. Серед цьогорічних спікерів конференції: в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко, Виконавчий директор WindEurope Джайлз Діксон, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих  територій України В’ячеслав Шаповалов, народні депутати України, Голова правління ПрАТ НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький, Директор ДП “Гарантований покупець” Костянтин Петриковець, в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, представники компаній Vestas, Nordex, GE та міжнародні експерти з МЕА, Секретаріату Енергетичного Співтоварства, Bloomberg NEF та Wood Mackenzie.

Надихайтесь та робіть свій ринок кращим

Протягом дводенної вітроенергетичної конференції від УВЕА, топові експертні дискусії розкриють найгарячіші теми сектору. Порядок денний спікерів складається з широкого спектру галузевих питань: від окреслення ролі вітрової енергетики в сталому розвитку України та Європи, визначення прийнятних ринкових стимулів для подальшого успішного розвитку вітроенергетики в країні, до виробництва та використання “зеленого” водню.

Відмічайте дати у своє календарі

У зв’язку з карантинними обмеженнями, дводенна міжнародна конференція проходитиме онлайн із забезпеченням синхронного перекладу (робочі мови-українська/англійська).

Зберігайте дати - 20 та 21 квітня 2021 року з 10:00 до 13:00.

Не втрачайте ні хвилини!

 

НАШІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ УЗБЕКИСТАНУ 2019: 3-Х ДЕННИЙ КОНГРЕС ПО ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНОМУСЕКТОРУ КРАЇНИ

Захід проводиться при повній підтримці Уряду Узбекистану

Британська консалтингова компанія Invest In Network при повній підтримці Уряду Республіки Узбекистан і під патронатом Міністерства енергетики та Міністерства інвестицій і зовнішньої торгівлі країни організовує 3-х денний конгрес в Узбекистані «Енергетичний Тиждень Узбекистану 2019», який пройде з 25-27 вересня в Ташкенті.

Енергетичний Тиждень Узбекистану 2019 - це єдиний високорівневий захід, який проводиться під егідою Уряду Узбекистану з метою демонстрації потенціалу енергетичного сектора і залучення до співпраці іноземних компаній. Захід охоплює весь енергетичний сектор країни, від генеруючих потужностей з акцентом на відновлювані джерела енергії, до ліній передачі і розподілу.

Це унікальна можливість зустріти під одним дахом всіх ключових гравців ринку, а також отримати детальну інформацію і стати учасником реалізації багатьох проектів в електроенергетичному секторі.

Порядок денний конгресу досить великий, включаючи дискусії, презентації актуальних проектів будівництва, модернізації та фінансуванні об'єктів енергетичного сектора, до представлення міжнародного досвіду та прикладів. Захід також передбачає одноденний технічний візит.

Місце проведення заходу: готель International Hotel Tashkent.

З детальною програмою можна ознайомитися на сайті заходу: https://uzenergyweek.com/ru/

Для реєстрації та отримання більш детальної інформації пишіть на: info@investinnet.com

Члени УВЕА отримають 10% знижку на участь при реєстрації з кодом UWEA_UZ2019.

ІНТЕГРАЦІЯ ВДЕ ДО ЕНЕРГОСИСТЕМИ - ОБМЕЖЕННЯ ЧИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Громадська спілка “Українська вітроенергетична асоціація” запрошує членів УВЕА та зацікавлені сторони взяти участь у семінарі “ІНТЕГРАЦІЯ ВДЕ ДО ЕНЕРГОСИСТЕМИ - ОБМЕЖЕННЯ ЧИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ”. Обговорення політик, необхідних для гармонійного розвитку відновлюваної енергетики”.

Семінар проходить за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та за участю фінської корпорації “Вяртсіля” (Wärtsilä) - світового лідера в технічних рішеннях для інтеграції енергосистем.

На семінарі будуть представлені сучасні енергетичні технології з використанням відновлюваних джерел енергії, за рахунок яких можна здійснювати балансування енергетичної системи при виробництві електроенергії за рахунок вітру та сонця.

Партнери семінару: UDP Renewables, Acciona, ДТЕК, Українська Воднева Рада.
Юридичний партнер – юридична фірма Саєнко Харенко.

Просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIvHwiakU73ZBaXsJRHaLznfqz4hUBsyXSSmQLSeTF5VfZgw/viewform