Події

Авторизація
20 та 21 квітня 2021 року з 10:00 до 13:00

Тримайте руку на пульсі

Відновлювані джерела енергії, такі як вітер та сонце, не лише забезпечують людство  чистою та безпечною енергією, але й вже визнані найбільш доступними та дешевими джерелами енергії в цілому світі. Вітроенергетичні технології відіграють одну з ключових ролей в глобальному “зеленому” енергетичному переході і боротьбі зі змінами клімату, а з недавніх пір, ще й виступають дієвим інструментом відновлення від наслідків пандемії COVID-19. Ефективність роботи сучасних вітрових турбін та доступність вітру, як енергоресурсу глобального і місцевого рівнів, дозволяють вітровій енергетиці на рівних конкурувати  з викопним паливом, значна частка якого досі імпортується  як в країни ЄС, так і в Україну.

Вітрова енергетика в усьому світі демонструє свою гнучкість до різноманітних механізмів державної підтримки та стимулювання: від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Саме широкомасштабний розвиток сектору вітрової енергетики на ринкових умовах є логічно наступним кроком розбудови безвуглецевої економіки України, якому сприяє як здешевлення та доступність вітрових технологій, так і невпинне удосконалення технічних показників вітрових турбін. У 2019 році Україна подолала поріг в 1 ГВт вітроенергетичних потужностей і усвідомлюючи сучасні глобальні тенденції, керуючись досвідом провідних країн світу та долаючи національні ринкові виклики, не збирається зупинятися на досягнутому! Наріжним каменем національного енергетичного порядку денного все ще залишається виконання своїх міжнародних зобов’язань,  виведення з експлуатації застарілих атомних блоків, максимальне заміщення вугільних технологій та повний перехід на екологічно-чисті джерела енергії. Питання лише в подальшому курсі державної політики та тих умовах, які створюватимуться для ринку відновлюваних джерел енергії.

Цьогорічна вітроенергетична конференція УВЕА представляє собою експертну дискусію присвячену подальшому розвитку національного вітроенергетичного сектору під час переходу від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Конференція організована УВЕА у партнерстві з Європейською вітроенергетичною асоціацією (WindEurope) за підтрики Міністерства енергетики України та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. Генеральний спонсор - Vestas Northern & Central Europe.

Почуйте голос індустрії

Представники  національних органів влади, стейкхолдери національного вітроенергетичного ринку включно з виробниками та девелоперами вітрових проєктів обговорять подальший розвиток вітроенергетики в Україні після 2022 року, року коли нові вітрові та сонячні електростанції не зможуть отримувати “зелений” тариф. Серед цьогорічних спікерів конференції: в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко, Виконавчий директор WindEurope Джайлз Діксон, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих  територій України В’ячеслав Шаповалов, народні депутати України, Голова правління ПрАТ НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький, Директор ДП “Гарантований покупець” Костянтин Петриковець, в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, представники компаній Vestas, Nordex, GE та міжнародні експерти з МЕА, Секретаріату Енергетичного Співтоварства, Bloomberg NEF та Wood Mackenzie.

Надихайтесь та робіть свій ринок кращим

Протягом дводенної вітроенергетичної конференції від УВЕА, топові експертні дискусії розкриють найгарячіші теми сектору. Порядок денний спікерів складається з широкого спектру галузевих питань: від окреслення ролі вітрової енергетики в сталому розвитку України та Європи, визначення прийнятних ринкових стимулів для подальшого успішного розвитку вітроенергетики в країні, до виробництва та використання “зеленого” водню.

Відмічайте дати у своє календарі

У зв’язку з карантинними обмеженнями, дводенна міжнародна конференція проходитиме онлайн із забезпеченням синхронного перекладу (робочі мови-українська/англійська).

Зберігайте дати - 20 та 21 квітня 2021 року з 10:00 до 13:00.

Не втрачайте ні хвилини!

 

НАШІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ