Події

Авторизація
25-27 вересня 2019, Ташкент, Узбекистан

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ УЗБЕКИСТАНУ 2019: 3-Х ДЕННИЙ КОНГРЕС ПО ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНОМУСЕКТОРУ КРАЇНИ

Захід проводиться при повній підтримці Уряду Узбекистану

Британська консалтингова компанія Invest In Network при повній підтримці Уряду Республіки Узбекистан і під патронатом Міністерства енергетики та Міністерства інвестицій і зовнішньої торгівлі країни організовує 3-х денний конгрес в Узбекистані «Енергетичний Тиждень Узбекистану 2019», який пройде з 25-27 вересня в Ташкенті.

Енергетичний Тиждень Узбекистану 2019 - це єдиний високорівневий захід, який проводиться під егідою Уряду Узбекистану з метою демонстрації потенціалу енергетичного сектора і залучення до співпраці іноземних компаній. Захід охоплює весь енергетичний сектор країни, від генеруючих потужностей з акцентом на відновлювані джерела енергії, до ліній передачі і розподілу.

Це унікальна можливість зустріти під одним дахом всіх ключових гравців ринку, а також отримати детальну інформацію і стати учасником реалізації багатьох проектів в електроенергетичному секторі.

Порядок денний конгресу досить великий, включаючи дискусії, презентації актуальних проектів будівництва, модернізації та фінансуванні об'єктів енергетичного сектора, до представлення міжнародного досвіду та прикладів. Захід також передбачає одноденний технічний візит.

Місце проведення заходу: готель International Hotel Tashkent.

З детальною програмою можна ознайомитися на сайті заходу: https://uzenergyweek.com/ru/

Для реєстрації та отримання більш детальної інформації пишіть на: info@investinnet.com

Члени УВЕА отримають 10% знижку на участь при реєстрації з кодом UWEA_UZ2019.