Події

Авторизація
7-8 грудня 2021 року, #WFI21

ЛОНДОНСЬКИЙ САМІТ З ФІНАНСУВАННЯ ТА ІНВЕСТИЦІЙ У ВІТРОВУ ЕНЕРГЕТИКУ

ОБ’ЄДНУЄМО ЄВРОПЕЙСЬКІ НАЗЕМНІ ТА ОФШОРНІ ВІТРОПРОЄКТИ ЗА ДОПОМОГОЮ КАПІТАЛУ

Українська вітроенергетична асоціація виступає почесним партнером цьогорічного Саміту з фінансування та інвестицій у вітрову енергетику, що пройде у Лондоні!

Маючи майже 10-річний досвід у галузі фінансування та інвестування у сектор сонячної енергетики та систем зберігання і накопичення енергії, Solar Media спрямовує свою діяльність на створення мережі досвідчених кредиторів та інвесторів у сектор вітрової енергетики. Контент, присвячений як офшорному, так і наземному вітроенергетичному потенціалу, надасть фантастичну можливість об’єднати в рамках однієї дискусії вітроенергетичні проєкти та капітал. На ПЕРШОМУ саміті Solar Media з фінансування та інвестицій у вітрову енергетику, що пройде у Лондоні, буде обговорено, як ринок планує виконати останні зобов’язання ЄС та Великобританії з розвитку офшорної вітроенергетики та як найкраще інвестувати 7 мільярдів євро, необхідних для досягнення кліматичних цілей до 2050 року.

У зв’язку з пандемією COVID-19, у 2021 році Саміт з фінансування та інвестицій у вітрову енергетику відрізнятиметься від попередньо проведених. Цього разу подія відбудеться як в офлайн, так і онлайн режимі, включно з декількома віртуальними семінарами, що передуватимуть безпосередній конференції. Онлайн формат дозволить учасникам безпосередньо взаємодіяти з найбільш розвиненими регіональними ринками Європи.

Окрім сучасного стану розвитку вітроенергетики окремо по кожному регіону Європи, Ви дізнаєтесь як змінюються форми контрактів купівлі-продажу електроенергії (PPA) в Європі, яка сфера інтересів у інституційних інвесторів, коли системи зберігання та накопичення енергії стануть пріоритетом для довгострокових інвестицій та багато- багато іншого.  

Для більш детальної інформації переходьте за посиланням:  https://go.pardot.com/l/83602/2021-06-10/h68mnl

Чого очікувати від цьогорічного заходу?

  • Фокус на вітрову енергетику: як наземну, так і офшорну
  • 500+ учасників усіх посадових рівнів: від менеджерів до директорів, які готові вести бізнес у секторі вітрової енергетики
  • Топові гравці вітроенергетичного ринку: від виробників вітроенергетичного обладнання до технічних, юридичних та фінансових консультантів
  • Далекоглядний контент заходу, заснований майже на 10-річному досвіді співпраці з професіоналами у секторі ВДЕ
  • Платформа для налагодження бізнес-зв’язків: як ознайомлення з наявними проєктами, так і пошук інвесторів
  • Мережеві та навчальні можливості через широкомасштабну взаємодію з експертними колами

Більше про можливості взаємодії:  https://bit.ly/3gQZzXi

***

Заснована у 2006 році, SolarMedia Ltd. є комерційною медіа-компанією, що спеціалізується на наданні цифрових новин, бізнес-аналітики, виданні друкованих матеріалів та організації високоякісних подій для задоволення потреб вітрової, сонячної та водневих енергетичних технологій, систем зберігання та накопичення енергії, тощо. Початок організації заходів з вітрової енергетики у 2021 році є частиною бізнес-стратегії компанії, що надає їй можливість залишатись медіа-платформою №1 у галузі відновлюваної енергетики.