Події

Авторизація
20 липня 2021 року

Вебінар “Будівництво та обслуговування об’єктів інфраструктури вітроенергетичного проєкту”

Невід’ємною складовою будь-якого вітроенергетичного проєкту є будівництво об’єктів інфраструктури та їх подальше обслуговування, суміжне з обслуговуванням вітрової електростанції. До таких інфраструктурних об’єктів, зокрема, належать внутрішні мережі і системи електропостачання, лінії електропередачі, трансформаторні підстанції, наземні та підземні кабельні лінії тощо. За будівництво (монтаж) та обслуговування таких об’єктів енергетики відповідають спеціалізовані сервісні та проектні компанії.

Українська вітроенергетична асоціація анонсує свій третій вебінар із серії вебінарів 2021 року, присвячених теоретичним та практичним аспектам впровадження вітроенергетичних  технологій.

20 липня 2021 року, УВЕА проведе вебінар “Будівництво та обслуговування  об’єктів інфраструктури вітроенергетичного проєкту”, під час якого своїми знаннями і досвідом  поділяться такі компанії-члени УВЕА, як EDS, ТОВ “Комунікаційно будівельна компанія” (КБК) та ТОВ “Електросервіс-Південь”.

Під час вебінару Ви дізнаєтесь:

1. Яким є досвід роботи компаній на всіх стадіях проектування й будівництва електроенергетичних об’єктів і систем електропостачання, застосування сучасних технологій та комплексний підхід до проектів;

2. Які особливості монтажу, обслуговування та реконструкції мереж і підстанцій;

3. Як мінімізувати обсяг реконструкції мереж і підстанцій;

4. Яким є об’єм закупівлі та використання обладнання вітчизняного та закордонного виробництва;

5. Які особливості ведення комерційного та технічного обліку електроенергії;

6. Яка роль обслуговуючого персоналу при виконанні різноманітних проєктних та сервісних робіт.

Спікерами вебінару є висококласні професіонали у галузі надання проєктних та сервісних послуг для енергогенеруючих та енергорозподільчих компаній:

    • Олексій Зорін, Менеджер проектів підрозділу EDS Project,

український холдинг EDS

    • Вадим Левєнберг, Генеральний директор,

ТОВ “Комунікаційно будівельна компанія”

    • Андрій Чугаєв, технічний директор,

ТОВ “Електросервіс-Південь”

Модератором дискусії виступить Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА та Віце-президент WWEA.

Участь у вебінарі “Будівництво та обслуговування об’єктів інфраструктури вітроенергетичного проєкту” надасть можливість не лише безпосередньо познайомитись із повним спектром послуг нових-компаній членів УВЕА, але й обрати якісну сервісну компанію, прийнятну саме для Вашого вітроенергетичного проєкту!

Станьте першим учасником вебінару УВЕА, реєструйтесь прямо зараз: https://forms.gle/nUX2vegQyRvNZj8G8