Бібліотека

Авторизація

Законодавство

Постанова НКРЕКП “Про затвердження Змін до Правил ринку та Змін до Правил ринку “на добу наперед” та внутрішньодобового ринку” № 879 від 31.05.2019

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

31.05.2019                    № 879 

 

Про затвердження Змін до Правил ринку та Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку

 

Відповідно до законів України «Про ринок електричної енергії», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Затвердити Зміни до Правил ринку, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 307, що додаються.

2. Затвердити Зміни до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 308, що додаються.

3. Оператору системи передачі протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою розробити та подати до НКРЕКП керівництва, передбачені Правилами ринку.

4. Державному підприємству, що здійснює діяльність з оптового постачання електричної енергії, протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою розробити та подати до НКРЕКП Правила поведінки на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку.

5. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

 

Голова НКРЕКП                                  О.Кривен

 

Зміни до Правил ринку та зміни до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку див. тут.