Членство

Авторизація

Члени УВЕА

ВИРОБНИКИ

Vestas - глобальна енергетична компанія, що спеціалізується виключно на енергії вітру. Вітер - наш бізнес і наша пристрасть.

Заснована в 1898 році як виробництво ковальських виробів в Західній Данії, ми почали виробляти вітротурбіни в 1979 році і з тих пір завоювали лідируючу позицію на ринку: близько 82 ГВт встановленої потужності вітротурбін і більше 71 ГВт сервісного обслуговування по всьому світу, включаючи близько 7 ГВт сервісне обслуговування вітротурбін інших виробників

Сьогодні всі співробітники Vestas працюють над тим, щоб ми поставляли кращі в своєму класі рішення в області вітроенергетики і встановлювали темпи розвитку нашої галузі на благо наших клієнтів і нашої планети. Якщо ми будемо продовжувати робити це кожен день, ми будемо безперечним світовим лідером у вітроенергетиці.

GE Renewable Energy - світовий лідер в області створення екологічно чистої електроенергії за рахунок ВДЕ. Продуктовий портфель GE Renewable Energy включає обладнання та послуги для всіх існуючих типів гідроелектростанцій - від джерела води до розподільної енергомережі, а також обладнання і технології для вітроелектростанцій: наземного (з діапазоном потужності 1,7-5,3 МВт) і морського базування (потужністю 6 -12 МВт). Широкий асортимент продуктів і послуг GE Renewable Energy допомагає вирішити максимально широке коло завдань у галузі “зеленої” енергетики: від поставки окремих компонентів до систем і рішень “під ключ”, від нових проектів до будь-яких видів модернізації.

В Україні GE Renewable Energy активно реалізує ряд проектів з вітроенергетики, сумарною потужністю 230 МВт, в тому числі в партнерстві з компанією ДТЕК, поставляючи для Приморської ВЕС енергетичні технології світового рівня. GE працює в Україні понад 80 років, використовуючи глобальний досвід і локалізуючи передові технології для вирішення ключових інфраструктурних завдань регіону і поліпшення життя людей. В даний час компанія активно бере участь в реалізації стратегій щодо прискорення сталого економічного розвитку у співпраці зі стратегічними партнерами в енергетиці, нафтогазовій, транспортній галузі, охороні здоров'я. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії www.ge.com.

ТОВ «Фурлендер Віндтехнолоджи» - високотехнологічне підприємство, з сучасним обладнанням та інструментом - перше й до цього часу єдине в Україні підприємство з виробництва, монтажу та сервісного обслуговування вітроенергетичних установок (ВЕУ) мультимегаваттного класу.

Одним з найбільших викликів сучасності є світове зростання попиту на енергоресурси. Вітроенергетика відіграє ключову роль у розвитку надійної, екологічно чистої, а також економічно вигідної енергосистеми. Більш 30 років компанія Siemens є рушійною силою розвитку інновацій в вітроенергетичному секторі та одним з провідних постачальників обладнання, як для наземної, так і офшорної вітроенергетичної технології. Компанія Siemens пропонує своїм клієнтам надійні та перевірені рішення. Завдяки своїй глобальній мережі досвідчених співробітників, компанія Siemens – це завжди надійний діловий партнер.

Nordex Group була заснована в 1985 році в Данії. За два роки компанія встановила найбільшу, на той час, серію вітряних турбін в світі. У 1992 році Nordex Group створила виробництво в Німеччині, ставши, таким чином, виробником вітроенергетичного обладнання в Німеччині.

У квітні 2016 року дві провідні компанії глобального сектору вітроенергетики - Nordex і Acciona Windpower - об'єднали свої активи.

Група Nordex досягла успіху в створенні надійних машин, які працюють з все більшою ефективністю. Більш того, завдяки ряду своїх інноваційних продуктів, Група Nordex встановила ряд нових стандартів у світовій вітроенергетіческой промисловості. Ось лише два таких приклади: У 1995 році Nordex першим у світі почав виробництво ВЕУ мегаватного класу, а в 200 році - першої ВЕУ одиничною потужністю 2,5 МВт.

Сьогодні Група Nordex є світовим виробником вітрових турбін мультімегаватного класу (2,4 / 2,5 / 3,0 / 3,3 / 3,6 / 3,9 МВт). Штаб-квартира Групи Nordex знаходиться в Гамбурзі, а мережа виробничих потужностей включає заводи в Німеччині, Іспанії, Бразилії та Сполучених Штатах. Глобальна мережа продажів і сервісного обслуговування охоплює 32 країни світу. Всього на підприємствах Групи Nordex працює понад 5000 співробітників.

Компанія «Греса Групп» є лідером в секторі малої вітроенергетики України.
Ми виробляємо, встановлює та надаємо сервісне обслуговування малих вітроустановок «FLAMINGO», потужністю від 0,8 до 20 кВт.
Ствоюємо комбіновані системи "СОНЦЕ+ ВІТЕР" (сонячні панелі та вітрогенератори) для населення та бізнесу.
Продаж реновованих вітрогенераторів з Європи потужністю від 1 МВт.
Працюємо з 1991 року.

Discovery Industrial Facility – це виробниче підприємство, що пропонує послуги аутсорсингу з виготовлення, збору та монтажу деталей машин і сталевих конструкцій в рамках як короткострокових, так і довгострокових проєктів за дуже конкурентоспроможними цінами.

Discovery - це шановане ім'я, добре відоме завдяки проєктуванню та виробництву продукції у світовій нафтогазовій промисловості, проте сьогодні наш завод  забезпечує виробництво конструкцій для енергетичної, будівельної, автомобільної, машинобудівної та інших галузей. Управлінська команда має повну кваліфікацію для розробки різноманітних складних проєктів, реалізувавши за останні 15 років проєкти на п’яти континентах та у понад 20 країнах.

Система якості компанії сертифікована Bureau Veritas відповідно до стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 1801, API.

ПРОЕКТНІ ТА СЕРВІСНІ КОМПАНІЇ

ТОВ “Науково-технічна компанія “Метрополія” – інжинірингова компанія повного циклу в енергетиці – від зародження ідеї до її практичної реалізації.

Основні види діяльності: управління проектами, технологічний та організаційно-дозвільний консалтинг, інжиніринг, проектування та будівництво в енергетиці.

Значну частину проектів компанії складають “зелені” проекти, в тому числі проекти вітрових та сонячних електростанцій. У глобальному масштабі НТК “Метрополія” займається питаннями органічного включення “зеленої” генерації в Об’єднану енергосистему України та сприяє формуванню ефективної та прогресивної законодавчої основи галузі альтернативної енергетики.

Компанія ТОВ «УНІПРОМ» займається впровадженням інноваційних технологій і матеріалів на ринку транспортного будівництва України більше 25 років.

Одне з найбільш ефективних напрямків - це розрахунки і проектування технологічних доріг і майданчиків для роботи з негабаритним і ненормованими вантажами, що особливо затребуване в сфері будівництва вітроенергетики.

Інженерна асоціація професора Катценбаха ГмбХ зі своїми трьома філіями на території Німеччини, головний з яких знаходиться у Франкфурті-на-Майні, успішно працює з 1993 року на міжнародному ринку в якості інженера-консультанта і проектувальника. В 2009 році було відкрито підприємство ТОВ «Інженерне бюро професора Катценбаха і партнери-Україна» в м.Києві.

Компанія спеціалізується в області геотехніки, а також проектування несучих конструкцій, і має широкий досвід в області розробки конструктивних рішень, проектування фундаментів в складних інженерно-геологічних умовах, проектування глибоких котлованів, закріплення схилів, тунелів, берегоукріплення, екологічної оцінки ґрунтів і використання геотермальної енергії. З 2014 «Інженерне бюро професора Катценбаха і партнери-Україна» працює в області проектування, оптимізації та незалежної перевірки фундаментів під вітроенергетичні установки. На даний час компанія бере участь в декількох вітроенергетичних проектах великої потужності на території України.

Bureau Veritas – світовий лідер у сфері тестування, сертифікації та інспекції, що веде свою діяльність з 1828 року (в Україні – з 1997 року). Більше 75 000 високваліфікованих співробітників забезпечують безперебійну роботу 1 400 офісів та лабораторій у 140 країнах. Наша місія – технічна підтримка Замовника у досягненні бажаних висот в питаннях якості, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної відповідальності. У сфері відновлюваної енергетики Bureau Veritas спеціалізується на пошуку рішень для всього життєвого циклу проекту, починаючи від передпроектних досліджень та аналізу впливу на навколишнє середовище, і закінчуючи введенням в експлуатацію та подальшим супроводом при сертифікації. Ключові послуги: перевірка проектної документації, супровід під час управління проектом, технічний нагляд, технічний аудит постачальників, інспекції перед транспортуванням (PSI), неруйнівний контроль (NDT), місії «L» / «S», оцінка ризиків, перевірка підготовки робіт нульового циклу.

Компанія «БетонЕнерго» – передовик та новатор у сфері комплектації та виробництва інженерних мереж, енергетичного, підстанційного і цивільного залізобетону. Розробка грамотного виробництва та впровадження інноваційних технологій – ключові фактори формування надійного заводу ЗБВ, який постачає якісну продукцію.

Компанія надає широкий спектр послуг в галузі енергетики та енергопостачання. Найбільший постачальник кабельно-провідникової продукції в Україні. Більше 25 000 марко-розмірів кабельно-провідникової продукції здатні забезпечити надійну та безпечну роботу енергосистем об'єктів різного класу і складності. Надаємо допомогу у якісному проектуванні та підборі оптимальної кабельно-провідникової продукції для енергетичних об’єктів, в тому числі для промислових ВЕС та СЕС. 

ТОВ «МБК СІНЕРГІЯ» реалізує комплексні рішення в області будівництва енергетичних об'єктів «під ключ» для електрогенеруючих компаній, промисловості і цивільного будівництва. Компанія надає повний комплекс послуг з проектування,
будівництва, реконструкції та ремонту високовольтних кабельних та повітряних ліній електропередачі і підстанцій в класі напруги до 330 кВ включно. Виконуємо пусконалагоджувальні роботи і надаємо послуги електротехнічної лабораторії
на об'єктах електроенергетики в класі напруги до 750 кВ.

ТОВ “Електросервіс-Південь” - компанія, що спеціалізується на виконанні проєктних, монтажних і пусконалагоджувальних робіт на об'єктах енергетики класом напруги 0,4 кВ-330 кВ:

 • зовнішніх і внутрішніх мереж електропостачання;
 • трансформаторних підстанціях;
 • системах комерційного та технічного обліку електроенергії.

За 18 років роботи на ринку України компанією виконано більше 140 проектів для енергопередавальних і енергорозподільчих компаній, підприємств морського транспорту, логістики, переробної та харчової промисловості.

Компанія працює на підставі діючих ліцензії та дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки в електроустановках напругою до 330 кВ. Система управління якістю компанії сертифікована відповідно до стандартів ISO 9001 діє до: 2015.

З урахуванням необхідності забезпечення енергетичної безпеки і незалежності України, а також перспективності галузі відновлюваної енергетики, одним з основних пріоритетів діяльності компанії є робота з об'єктами “зеленої”  генерації.

ТОВ “КОМУНІКАЦІЙНО БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ” є підприємством що спеціалізується на будівництві інженерних мереж сучасними передовими технологіями, а так само надає весь комплекс електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт. Основним напрямком діяльності є проєктування та будівництво інженерних мереж, оптоволоконних ліній зв'язку, електромонтажні роботи, надання комплексу послуг з прокладання інженерних мереж методом горизонтально-направленого буріння (ГНБ).

Компанія надає повний комплекс робіт по забезпеченню електропостачання як при будівництві нових об'єктів, так і при реконструкції існуючих, а саме:

 • монтаж внутрішніх мереж і систем електропостачання;
 • поставка, монтаж, налагодження будь-яких видів електрообладнання (вітчизняного і закордонного виробництва);
 • монтаж ліній електропередач;
 • монтаж кабельних ліній (під землею або в кабельній каналізації);
 • монтаж трансформаторних підстанцій;

Компанія офіційно сертифікована на обслуговування і монтаж підстанцій напругою 0.4, 6, 10, 35, 110, 330 кВт.

Компанія ТОВ «ВІНДАЕРО» надає весь спектр послуг з обслуговування лопатей вітротурбін від інспекції до ремонту. ТОВ «ВІНДАЕРО» має великий досвід роботи по постійному моніторингу стану лопатей і дає кваліфіковані рекомендації замовнику щодо своєчасного усунення пошкоджень, а також виконує ремонтні роботи кваліфікованим і сертифікованим персоналом. ТОВ «ВІНДАЕРО»  використовує тільки новітні технології та обладнання, такі як: спеціально розроблені під ці цілі дрони, унікальну програмну базу, власну нейромережу, яка дозволяє в автоматичному режимі сигналізувати про найменші пошкодження лопатей, що дає можливість своєчасно провести їх ремонт.

ТОВ “ФЕЛЬБЕРМАЄР УКРАЇНА” засноване в 2011 році і є офіційним представництвом групи компаній “FELBERMAYR” в Україні, яка в свою чергу, є одним з найбільших учасників ринку кранових послуг та спеціалізованої техніки в Європі і світі.

Для надання послуг компанія залучає тільки висококваліфікованих співробітників та широкий спектр власної, сучасної кранової техніки від провідних світових виробників. Поєднання досвіду і професіоналізму команди, а також надійність і висока продуктивність техніки, дозволяють компанії з 2012 року брати активну участь при монтажі вітрових турбін по всій території України.

ТОВ “ФЕЛЬБЕРМАЄР УКРАЇНА” зарекомендувало себе як надійного партнера на ринку кранової і спеціалізованої техніки України.

EDS - український холдинг з горизонтальною інтеграцією, що пропонує власні технології і компетенції в проектуванні, будівництві та експлуатації об'єктів енергетики. Випускає технологічне електрообладнання під власним брендом.

Спеціалізація компанії — будівництво об'єктів інфраструктури й енергетики, в т.ч. об'єктів ВДЕ в форматі EPC-контрактора.

Працює в Україні з 2010 року.
1,2 ГВт сумарна потужність запроектованих ВДЕ
350+ МВт СЕС побудовано з 2017 року
400 + ПС і ТП побудовано і реконструйовано з 2010 року
376 МВт - електрична частина вітропарків

КОНСАЛТИНГОВІ КОМПАНІЇ

ТОВ “ЮДжіТі КОНСАЛТІНГ”
Українська компанія "UGT Consulting" (ЮДжіТі Консалтінг) була створена командою фахівців із багаторічним досвідом у сфері відновлюваної енергетики для експертної підтримки інвесторів та забудовників.

Компанія надає наступні консультаційні послуги:
− супровід проектів, починаючи з відбору майданчика для розміщення об'єкта альтернативної енергетики, організації вітрові вимірювання, розробки ТЕО до отримання "зеленого" тарифу;
− залучення фінансування як від українських, так і від міжнародних фінансових інститутів;
− консультаційний супровід нерезидентів;
− оцінка впливу на довкілля згідно норм чинного українського законодавства і вимог ЄБРР;
− супровід відведення земельних ділянок під генеруючі потужності;
− супровід у питаннях приєднання до електричних мереж;
− виконання аудиту проектів в галузі відновлюваної енергетики на будь-якій стадії впровадження проекту.

Німецька компанія GEO-NET Umweltconsulting GmbH першої з міжнародних консультантів вийшла на вітроенергетичний ринок України. За 5 років роботи в Україні компанія зайняла лідируючу позицію в області дослідження вітропотенціалу, проведення ветроізмереній, оцінки вітроресурси і енергодохода в країні.

ГЕО-НЕТ надає консультативні та дослідніцькі послуги в галузі відновлюваної енергії, екологічної метеорології і екологічного планування, а також дослідження вітроресурсів, проведення вітровимірювальних кампаній, оцінки вітроресурсів і розрахунку основного енергопрібутку, складання атласу вітрів, розробки плану вітропарку, мезошкального моделювання вітрополя, дослідження шумового впливу і прогноз мерехтіння тіні, дослідження візуального впливу.

Міжнародна акредитація послуг відповідає нормам DAkkS і стандартам DIN EN ISO 9001: 2008 і DIN ISO / IEC 17025: 2005

Досвід роботи компанії з 1996 року. Більше 2500 реалізованих проектів в 47 країнах, в тому числі в Україні, Росії, Білорусії, Вірменії, країнах Балтії, Молдові, Румунії, Польщі, Туреччини.

Deutsche WindGuard пропонує інвесторам, девелоперам, виробникам, особам, які приймають рішення в урядах і бізнесі по всьому світу, велику і незалежну експертизу в усіх аспектах вітроенергетики. Маючи більше 170 експертів в наших офісах в Фарелі, Бремерхафені, Ельсфлете, Гельнхаузене, Берліні, а також в Сполучених Штатах і Китаї, WindGuard пропонує більше 40 різних послуг, починаючи з калібрування датчиків, вимірювання вітру і прогнозів вироблення електроенергії, до технічного менеджменту вітряних електростанцій і консультування з питань політики в області вітроенергетики.

Унікальні синергетичні ефекти між різними відділами в поєднанні з нашим досвідом по всьому світу забезпечують WindGuard виняткове місце на ринку інжинірингових та консультаційних послуг в області вітроенергетики. Міжнародне визнання акредитації та сертифікати, включаючи MEASNET, DAkkS, FGW і IECRE, додають визначеність і об'єктивність для оцінки всього проекту. Наші послуги послужать надійним фундаментом Ваших проектів по всьому ланцюжку створення вартості в вітроенергетики: від перших техніко-економічних обґрунтувань до виведення об'єктів з експлуатації. Ми надійно підтримуємо повний життєвий цикл проекту і забезпечуємо оптимальну продуктивність з самого початку - на суші, в морі, по всьому світу».

DNV GL, всесвітньо відома компанія, що надає послуги з консультування та обстеження в енергетичному секторі, включаючи відновлювані джерела енергії та енергоефективність. Діяльність компанії охоплює наземну і офшорну вітроенергетику, сонячну і традиційну енергетику. Компанія працює в області передачі і розподілу електроенергії, “інтелектуальних” мереж, стійкого енергоспоживання, енергетичних ринків і економічного регулювання. 2500 експертів DNV GL в галузі енергетики допомагають клієнтам по всьому світу в здійсненні безпечного, надійного, ефективного та сталого енергопостачання. Cтратегічним завданням DNV GL є сприяння переходу енергетичного сектора України до безпечнішого, надійного та більш стійкого енергопостачання шляхом надання свого глобального досвіду.

Стратегія DNV GL на вітроенергетичному ринку України, як члена Української вітроенергетичної асоціації, передбачає надання високо-кваліфікованих консультаційних послуг з урахуванням потреб українських споживачів, що сприяють розвитку законодавчої бази, зростанню вітроенергетичних потужностей в країні. Компанія надає послуги на всіх етапах реалізації проекту, включаючи, але не обмежуючись:

 • Етап проектування: оцінка виробництва енергії, що приймається банками, техніко-економічне обґрунтування, вибір і оцінка майданчику, допомога в плануванні і проведенні вітрових вимірювань на площадці проекту, технічний аудит (due diligence), аналіз існуючого механізму підтримки відновлюваної енергетики та очікуваних змін;
 • Етап будівництва: моніторинг проекту, управління проектом, інспектування вітротурбін (перед прийманням)
 • Етап після будівництва: короткострокове прогнозування, обстеження і тестування вітротурбін, в тому числі тестування на заявлену продуктивність, робота диспетчерської, оптимізація роботи вітропарку на основі даних SCADA, оцінка виробництва електроенергії для рефінансування;
 • Навчання, тренінги;
 • Програмне забезпечення: WindFarmer, WindHelm.

Науково-виробниче підприємство “ЕКОЗАХИСТ” є консалтинговою та інжинірінговою компанією, що надає професійні послуги вітчизняним та іноземним інвесторам при реалізації проектів будь-якої складності, з питань, що стосуються охорони навколишнього природного середовища, техніки безпеки та санітарно-гігієнічних аспектів діяльності.

Науково-виробничий комплекс “Екоресурс і моніторинг” - об'єднання, створене на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, громадської екологічної організації "Лагуна" і НВП “Екоресурс і моніторинг”, яке виконує роботи в сфері моніторингу біорізноманіття на етапах проектування, будівництва і експлуатації вітрових електростанцій. Його співробітники мають багаторічний досвід орнітологічних досліджень, моніторингу стану рослинності, рукокрилих і оцінки впливу ВЕС на природні комплекси. Приймали участь в науковому обґрунтуванні та підготовці експертних висновків щодо більш ніж 30 проектів для майданчиків ВЕС, виконаних згідно з міжнародного і національного законодавства.

MCL - провідна компанія в сфері розробки та впровадження ефективних управлінських рішень в рамках природоохоронного та санітарного законодавства України. Вже більше десяти років наша команда успішно впроваджує проекти для українських та іноземних компаній в контексті охорони довкілля. Завдяки професійним знанням, досвіду та налагодженій співпраці з науково-дослідними  інститутами (наприклад, Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України, Національний науковий центр "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України", Інститут зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України та інші, ми проектуємо об’єкти будівництва, розробляємо проекти встановлення санітарно-захисної зони (СЗЗ), складаємо матеріали оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС); індивідуальні проектні рішення при відхиленні від державних будівельних норм в розрізі санітарних правил і норм. Поряд з цим, наші експерти проводять оцінку впливу на довкілля (ОВД) в різних сферах, в т.ч. вітроенергетики, надрокористування, сільськогосподарського та водного господарств. Компанія MCL – це досвід, знання та гарантія виконання робіт високої якості в обумовлений термін!

Компанія RES Advisor надає комплексні послуги з планування та управління проектами вітроелектростанцій.
Спектр послуг RES Advisor охоплює:
- організацію і проведення вимірювань вітру;
- оцінку вироблення електроенергії ВЕС;
- проектування розстановки ВЕС;
- геотехнічні та геологічні вишукування;
- розробка логістичного концепту;
- проектування дорожньої інфраструктури;
- оцінку впливу на навколишнє середовище;
- розробка операційного концепту управління ВЕС.

ІНВЕСТИЦІЙНІ КОМПАНІЇ

ACCIONA Energy - енергетична компанія, що має 25- річний стаж роботи на світовому ринку відновлюваної енергетики. В активах компанії - понад 9 000 МВт, включаючи 222 ВЕС загальною встановленою потужністю 7 613 МВт; 76 ГЕС - загальною потужністю 876 МВт; СЕС - загальною потужністю 389 МВт і когенераційні установки загальною потужністю 64 МВт. Компанія є постачальником енергії крупним клієнтам.

ACCIONA Energy належить Групі ACCIONA (www.acciona.com), яка  є світовим лідером зі сталих рішень в інфраструктурному секторі і проектів з відновлюваної енергетики. Спектр послуг, що надається Групою ACCIONA, охоплює весь ланцюжок створення вартості, включаючи проектування, будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування. Доходи ACCIONA в 2017 році склали 7 254 млн євро. Група працює в більш ніж 40 країнах світу, приділяючи велику увагу економічному і соціальному розвитку місцевих громад, в яких вона працює. Діяльність ACCIONA спрямована на перехід до низьковуглецевої економіки. У всіх своїх проектах ACCIONA використовує високі стандарти якості та інновації з метою оптимізації ефективного використання ресурсів і охорони навколишнього середовища

Notus Energy знаходиться в Потсдамі, Німеччина, займається розробкою дружніх для екології вітряних і сонячних електростанцій по всьому світу. Заснована в 2001 році, компанія Notus Energy в даний час володіє і експлуатує в цілому 1400 МВт вітрових і сонячних енергооб'єктів. В даний час компанія розробляє нові проекти загальною потужністю близько 2700 МВт. Всі етапи проектування виконуються спеціалізованими групами в штаб-квартирі в Потсдамі: від координації з власниками нерухомості і комунами до отримання дозволів на будівництво та структурованого фінансування, а також будівництва і експлуатації установок з нульовим балансом викидів вуглецю - все це здійснюється з єдиного джерела. Крім головного офісу компанії в Потсдамі, Notus Energy має представництва та філії в багатьох інших країнах Європи і Латинської Америки. Маючи офіси в Польщі, Україні, Угорщині, Косово і Болгарії, компанія Notus Energy приділяє особливу увагу новим східноєвропейським ринкам.

Global Capital Finance - міжнародна інвестиційно-банківська та фінансова компанія, що надає інноваційні консультації для клієнтів з державного та приватного секторів у всьому світі зі стратегічним акцентом на секторі відновлюваної енергетики. Ми консультуємо девелоперів, яким потрібен акціонерний капітал і  заємні кошти, продавців  в процесі відчуждення і інвесторів в процесі придбання. Global Capital Finance також надає консультації загального характеру фірмам, які шукають інвестиційні можливості в секторі відновлюваної енергетики. Інвесторам, які потребують постійну підтримку, ми надаємо послуги з управління активами. Global Capital Finance була заснована у грудні 2000 року. Штаб-квартири компанії знаходяться в Нью-Йорку і Франкфурті, а представницькі офіси - в Гамбурзі, Мадриді, Буенос-Айресі та Гонконгу.

A7 CAPITAL - українська інвестиційна компанія, яка надає повний спектр інвестиційно-банківських, M&A, аналітичних та GR послуг для іноземних і національних інвесторів в Україну. Компанія заснована у 2010 році, є частиною групи компаній A7 GROUP і має в своєму портфоліо 3,8 ГВт проектів в сфері ВДЕ в Україні (на квітень 2020 року). Команда компанії відвідала 44 країни світу з метою просування інтересів України в світі та організації інвестиційних роад-шоу на тему інвестицій в Україну. Головний офіс компанії знаходиться в м. Київ.

POWERCHINA заснована у 2011 році і є сьогодні однією з найбільших корпорацій світу та одним з безумовних світових лідерів в галузі будівництва енергетичних та транспортних об'єктів. Про наш стрімкий розвиток свідчить рейтинг найкрупніших корпорацій Fortune Global 500, де ми досягли 161 позиції у 2019 році, піднявшись на 21 сходинку порівняно з 2018 роком.

POWERCHINA будує вітроелектростанції в усьому світі, прагнучи реальними справами досягти омріяної всім людством гармонії між людьми та гармонії з природою. Ми з високою повагою ставимося до прагнення народу України розвивати чисту енергетику та вже приймаємо активну участь у створенні в цій країні джерел енергії майбутнього та найсучаснішої інфраструктури. Ми віримо, що Україна має безмежний потенціал, тому ми готові інвестувати в її розвиток та пропонуємо співпрацю усім, хто поділяє наші погляди. Ми усвідомлюємо, що цей світ належить майбутнім поколінням, тому його збереження та поліпшення – це наш незаперечний обов'язок.

ЮРИДИЧНІ КОМПАНІЇ

Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, яка з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Фірма має великий досвід консультування клієнтів щодо різних значимих проектів в сфері енергетики в Україні. Юристи Астерс представляли і представляють великі міжнародні енергетичні компанії, девелоперів, фонди прямого інвестування і інвесторів в акціонерний капітал, кредиторів, підрядників, проектні компанії, Уряд України та його департаменти/установи в процесі розвитку, фінансування, будівництва, експлуатації, придбання, реструктуризації широкого кола об‘єктів в нафтогазовій галузі, електроенергетиці, відновлювальній енергетиці, а також в проектах по скороченню викидів парникових газів.

Sayenko Kharenko - одна з провідних юридичних фірм України, що вже більше 10 років користується високою репутацією серед клієнтів за розробку інноваційних юридичних рішень в усіх основних галузях права. Команда Sayenko Kharenko у галузі енергетики та природних ресурсів об’єднує вузькоспеціалізовані галузеві знання, а також багаторічний досвід у сферах корпоративного і фінансового права, ринків капіталу, вирішення спорів та оподаткування.

CMS є 6-ю за розміром юридичною фірмою в світі, яка має 74 офіси у 42 країнах, в яких працюють 4500 юристів.  Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang пропонує послуги 4 партнерів та 28 юристів, які мають кваліфікацію за українським та міжнародним правом та розуміють специфіку українського ринку, а також вимоги і очікування міжнародних організацій та інвесторів. Наші юристи з енергетичного права в київському офісі є лідерами в енергетичному секторі України і наша команда отримала рейтинг Найкращої енергетичної практики в країні (за даними довідників Chambers Europe 2012-2018, Legal 500, 2015-2018 та Ukrainian Law Firms 2009-2018). Крім того, згідно з Chambers Europe 2012-2018, провідним міжнародним довідником в Європі, CMS Cameron McKenna визнана за відмінну якість своїх послуг у секторі енергетики та природних ресурсів в Україні та стала єдиною юридичною фірмою Рівня 1 у цій галузі права.

Наші юристи надають юридичні консультації у зв’язку зі складними та масштабними трансакціями в сфері енергетики в Україні, зазвичай за правом Англії. Ми надаємо консультації у зв’язку з проектами відновлюваної енергетики з їх початку до їх придбання, фінансування, будівництва та введення в експлуатацію. Ми надаємо клієнтам юридичні консультації з різноманітних питань, у тому числі щодо проведення юридичного аудиту, з регуляторних питань, договорів купівлі-продажу електроенергії, питань приєднання до електромереж, оподаткування, земельних питань, будівництва та фінансування.

Redcliffe Partners – провідна незалежна юридична фірма, яка має великий досвід та глибоке розуміння специфіки галузі енергетики. Redcliffe Partners визнана одним із лідерів юридичного ринку в галузі енергетики згідно з міжнародними рейтингами IFLR1000 2019, Chambers Europe 2018 і Legal 500 2018, і знаходиться в Топ-3 юридичних фірм за кількістю і вартістю найбільших угод у сфері фінансів, злиття і поглинання, проведених в Україні у 2016-2018 роках. Redcliffe Partners супроводжувала масштабні, складні та інноваційні угоди в галузі енергетики, у тому числі, декілька найбільших в Україні проектів з розвитку сонячної енергетики та вітроенергетики.

Ми надаємо клієнтам консультації з галузевим фокусом стосовно широкого спектру правових та регуляторних питань (наприклад, "зелений" тариф, договори купівлі-продажу електроенергії, ліцензії на виробництво електроенергії, підключення до електромереж, процедури відведення земель та будівництва, оцінка впливу на довкілля тощо). Ми проводимо юридичний аудит; розробляємо проекти договорів постачання обладнання, проектування та будівництва (EPC), експлуатації та обслуговування (O&M) тощо; консультуємо щодо структурування та захисту інвестицій, а також забезпечуємо юридичний супровід впродовж усього життєвого циклу проектів.

Dentons – Dentons – найбільша в світі міжнародна юридичні фірма – до послуг клієнтів юристи у 125 офісах 50 країн світу. У 2015 році Dentons увійшла до рейтингу 20 провідних юридичних брендів світу, складеного Acritas. Dentons надає повний спектр послуг міжнародним і українським корпораціям, банкам та іншим фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам та некомерційним організаціям.

Arzinger - незалежна юридична компанія з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні, яка вже більше 17 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни.

Arzinger є одним з лідерів серед представлених в Україні юридичних фірм, які надають широкий спектр юридичних послуг гравцям та інвесторам енергетичного ринку.

До нашої команди входять юристи, які мають великий досвід роботи в найбільших приватних енергетичних компаніях України. Вони брали участь в антимонопольних розслідуваннях та судових і арбітражних спорах на ринку електроенергії, трейдингових операціях з енергоресурсами в ЄС, операціях купівлі та продажу електроенергії в Україні, супроводжували експорт електричної енергії та вугілля, долучалися до розробки законодавства про лібералізацію ринку електричної енергії.

INTEGRITES – це юридична фірма повного циклу з офісами в Україні, Казахстані та Росії, а також представництвами в Німеччині, Нідерландах і Великобританії. Ми виступаємо юридичним радником для компаній, що потребують підтримки у супроводі великих угод та масштабних спорів, а також у поточній операційній діяльності.

Маючи понад 10 років досвіду у сфері енергетики, INTEGRITES супроводжує великі міжнародні компанії, що реалізують в Україні проекти загальною потужністю 2+ ГВт у вітровій генерації та 500 МВТ у сонячній. Це робить фірму лідером на регіональному ринку. Ми надаємо клієнтам повний спектр послуг на всіх етапах проектів, що фінансуються міжнародними фінансовими установами, інвестиційними фондами та за рахунок приватних інвестицій. Наша ключова експертиза – це транскордонні інвестиції, проектне фінансування, оподаткування, відповідність проектів законодавству про захист навколишнього середовища та врегулювання спорів. Ми також допомагаємо клієнтам взаємодіяти з державними та місцевими органами влади, аби досягти найкращого результату для проектів в енергетичній сфері.

Acquis Law Firm, новостворена фірма повного циклу, що спеціалізується на енергетиці (з акцентом на відновлюваній енергетиці), об’єднує знання та інструментарій досвідчених юристів, чию експертизу в зазначеній сфері було визнано в рамках юридичного супроводу ними сонячних проєктів (загальною потужністю, що перевищує 150 МВт) та вітрових проєктів (загальною потужністю близько 100 МВт).

Acquis Law Firm позиціонує себе як динамічна і сучасна фірма, що працює за принципом “єдиного вікна”, пропонуючи своїм клієнтам ефективні рішення задач широкого діапазону складності. Обсяг надаваних фірмою послуг включає також корпоративне та податкове структурування, злиття та поглинання, вирішення спорів (включно з міжнародними), поточні комерційні питання. Іще однією сильною стороною фірми є значний досвід її партнерів у сфері розвитку проєктів, включно з рядом питань у сфері земельного права, захисту довкілля, будівництва та інших питань регуляторного характеру.

Юридична група LCF є постійним юридичним радником національних та міжнародних компаній у сферах добичі та переробки енергетичних ресурсів, утилізації відходів та виробництва електричної енергії.

У сфері альтернативної енергетики супроводжуємо проєкти на всіх стадіях: від девелопменту, залучення інвестицій та будівництва до проходження регуляторних процедур, встановлення «зеленого» тарифу та роботи на ринку електроенергії.

Також маємо унікальний досвід структурування та укладення угод про розподіл продукції та договорів про спільну діяльність у сфері геологічної розвідки та промислового видобування природних ресурсів між приватним бізнесом та державним сектором. Наші фахівці досконало знають специфіку регуляторних питань галузі та бізнес-задачі клієнтів на всіх етапах. Наші клієнти цінують здатність вирішувати нестандартні юридичні питання під час реалізації надскладних та проєктів високої вартості із залученням приватного капіталу.

Поряд з цим, успішний досвід у сфері судових спорів з державними регуляторами дозволяє виявити та зменшити ризики дозвільних процедур під час підготовки алгоритмів проєктів, структурування угод, вирішення регуляторних та дозвільних питань.

Baker McKenzie пропонує повний спектр юридичних послуг та бізнес-рішень. Юридичний штат київського офісу Baker McKenzie на сьогодні нараховує 60 юристів, у тому числі 9 партнерів. Протягом понад 28 років роботи на українському ринку, ми тісно співпрацюємо з нашими офісами по світу, надаючи послуги високої якості. Baker McKenzie визнана провідним гравцем у галузі відновлюваної енергетики. Ми маємо можливість ділитися унікальним досвідом та допомагати клієнтам у досягненні інноваційних рішень щодо структурування трансакцій, ведення переговорів з відповідними органами державної влади та вирішення складних юридичних питань.

Ми маємо досвід супроводу проектів, пов’язаних з сонячною, атомною, вітровою енергією, гідроенергією, геотермальною енергією, енергією хвиль та припливів, енергією біомаси, газом з органічних відходів та біогазом, виробництвом етанолу та біодизельного палива, а також супроводу трансакцій з купівлі-продажу "зелених" сертифікатів та сертифікатів на скорочення викидів. Нашими клієнтами є розробники проектів, виробники обладнання, учасники ринку електричної енергії, фінансові установи, фонди прямого інвестування, міжнародні установи та органи державної влади.

EVERLEGAL – це незалежна українська юридична фірма із фокусом на енергетичному секторі. EVERLEGAL входить у ТОП-15 провідних юридичних фірм України, а також в ТОП-5 провідних юридичних фірм в сфері енергетики.

Експертиза EVERLEGAL та досвід підтверджуються високими позиціями в міжнародних рейтингах (IFLR1000, Legal500, Chambers Europe & Global, Best Lawyers) з енергетики, корпоративного права та M&A, трудового права, банківського та фінансового права, а також в практиці вирішення спорів.

Окрім того, EVERLEGAL пропагує сталий розвиток, зокрема підтримує “зелену” енергетику, екологічні ініціативи, здоровий спосіб життя та є “bike friendly”.

ДЕВЕЛОПЕРИ

ТОВ «Вінд Пауер» - дочірня компанія ДТЕК, яка відповідає за розвиток вітроенергетики. Поточний портфель проектів Вінд Пауер в Запорізькій і Донецькій областях включає в себе два вітропарки загальною номінальною потужністю близько 1200 МВт.

Вітропарк «Приазовський» (Запорізька область) включає в себе три вітроелектростанції: Ботієвську, Приморську та Бердянську. Будівництво Ботієвської вітроелектростанції повністю завершено. 200 МВт потужності Ботієвської ВЕС виробляється 65 вітровими турбінами. Будівництво Ботієвської вітроелектростанції почалося в липні 2011 року. На даний момент Ботієвська ВЕС входить до ТОП 5 найбільших вітряних електростанцій в Центральній і Східній Європі.

Приморська і Бердянська ВЕС знаходяться на етапі підготовки до будівництва. Їх планова сумарна потужність становить 350 МВт. Будівництво цих станцій планується почати в 2016 році.

Вітропарк «Мангуш» (Донецька область) складається з однієї вітроелектростанції з планованою загальною потужністю 700 МВт. Зараз на території вітропарку проходить етап попереднього вітромоніторинга.

Частка Вінд Пауер в загальному обсязі виробництва вітрової енергії в Україні становила 39,7% в 2014 році.

Віндкрафт Україна – це компанія, яка заснована в Україні, займається розробкою та інвестуванням проектів вітрової енергетики в Україні. Вітростанція «Новоросійська» потужністю 9 МВт введена в експлуатацію в 2012-2013 роках.

ТОВ «Керуюча компанія «Вітряні парки України» – найбільший енергетичний холдинг в секторі вітроенергетики України. Діяльність компанії охоплює весь спектр вітроенергетичного бізнесу від розробки, будівництва, інвестування та експлуатації вітроелектростанцій до генерування та постачання електроенергії. Компанія володіє та управляє декількома вітростанціями в Україні.

ТОВ «ЕКО-ОПТІМА» - українська компанія, що займається енергетичними проектами з застосуванням відновлюваних джерел енергії – енергії вітру, сонця, біомаси та малих ГЕС. Компанія співпрацює з фірмами, які здійснюють розробку проектів, виконують будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи і експлуатацію електростанцій. Приймала участь у будівництві трьох СЕС загальною потужністю 7,0 МВт у Львівській та Івано-Франківській областях. Основний напрям – вітроенергетика. Працює над трьома проектами ВЕС загальною потужністю 72 МВт у Львівській області. Компанія співпрацює з компаніями Австрії, Німеччини, Польщі.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сивашенергопром» - це компанія, яка займається реалізацією проектів у галузі видновлюваної енергетики на території України. Основним проектом компанії є будівництво та експлуатація Сиваської ВЕС на території Чаплинського району, Херсонської області України. З вересня 2012 року перші потужності Сиваської ВЕС продають електроенергію ДП «Енергоринок» по «зеленому» тарифу. В даний момент на майданчику Сиваської ВЕС встановлені, підключені і введені в експлуатації 2,92 МВт вітрової потужності. Ведеться робота по розширенню потужності Сиваської ВЕС до 250 МВт.

Гюріш Іншаат ве Мюхендіслік А.Ш. (в подальшому –“Гюріш”), заснована в 1958 році, залишається сімейним бізнесом.

Компанія активно розвиває свій бізнес в Туреччині, на Близькому і середньому Сході, в Центральній Азії, країнах СНД і Північної Африки, і реалізує проєкти під ключ широкого діапазону майже в кожній галузі будівельного сектору. Гюріш має близько 20 філій і більше 7000 співробітників; всі філії об'єднані під Guris Holding Co. Inc

Група Гюріш спеціалізувалася на будівництві ГЕС і ТЕС, побудувавши великі енергетичні проєкти сумарною потужністю близько 1 700 МВт. З початку 2000 року, Гюріш переорієнтувалася на інвестиції в будівництво і експлуатацію власних об'єктів енергетики з використанням ВДЕ. Компанія побудувала і експлуатує         88 МВт ГЕС, 207 МВт геотермальних ЕС і 540 МВт ВЕС. Гюріш додатково будує ще 50 МВт геотермальних ЕС, а також розвиває проєкти ВЕС сумарною встановленою потужністю 220 МВт у різних країнах світу.

01 травня 2019 року, компанія ввела в експлуатацію вітрову електростанцію “Овід Вінд” потужністю 30 МВт, яка розташована в Овідіопольському районі Одеської області. Друга ВЕС, загальною потужністю 66 МВт, “Овід Норс”, знаходиться на стадії проєктування. Планується, що ВЕС буде введена в експлуатацію в кінці 2021 року.

Greenville Energy – українська компанія, яка займається реалізацією проектів у галузі відновлюваної енергетики.
Одним із основних напрямків є реалізація проекту вітрових електростанцій на території Яворівського району Львівської області загальною потужністю 100 МВт.
Компанія має значний досвід у сфері енергетики. На даний момент реалізовано проекти у сфері відновлюваної енергетики загальною потужністю 12 МВт.

Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ПРИКАРПАТТЯ»  створено для впровадження вітроенергетичних технологій на теренах Івано-франківської області. Станом на сьогодні, АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ПРИКАРПАТТЯ проводить оцінку вітрового потенціалу на  території  Івано-франківської області. 

За результатами проведеної вітровимірювальної кампанії буде прийнято рішення щодо кількості і одиничної потужності вітроелектричних установок, які будуть встановлені на ВЕС. 

Atlas Global Energy - компанія з розвитку проектів в галузі відновлюваної енергетики, що працює в Україні з 2016 року. Компанія має портфель проектів на 300 МВт+. Основні напрямки проектів – вітрові та сонячні електростанції.

Ми розгортаємо методичний підхід до розробки проектів з метою зменшення ризику розвитку в країні шляхом визначення та забезпечення прав доступу до землі та мережі, отримання дозволів та технічних досліджень та залучення фінансування від міжнародних та місцевих установ.

ТОВ «Вінд Солар Енерджі» - українська компанія, що займається енергетичними проектами з використанням відновлюваних джерел енергії - енергії вітру і сонця. Компанія співпрацює з фірмами, які здійснюють розробку проектів, виконують будівельно-монтажні, пусконалагоджувальні роботи та сервісне обслуговування електростанцій. Планує будівництво двох СЕС загальною потужністю 17,0 МВт в Миколаївській області . В даний час проводить оцінку вітрового потенціалу на території Житомирської області. За результатами проведеної вітровимірювальні кампанії буде прийнято рішення щодо кількості та одиничної потужності вітроелектричних установок, які будуть встановлені на ВЕС. Працює над двома проектами ВЕС в Житомирській області потужність 1-го складе 25.2 МВт. Співпрацює з компаніями України, Німеччини та Польщі.

Основним напрямком компанії «Вінд Енерджі» є девелоперські проекти в вітроенергетиці, а також сонячної і малих ГЕС. Наша компанія має досвід і команду для реалізації проектів у відновлюваній енергетиці будь-якої потужності. У цьому бізнесі ми з 2009 року. Компанія брала участь в будівництві двох СЕС загальною потужністю 3,0 МВт у Вінницькій області та модернізації кількох малих ГЕС. Також працюємо над проектами трьох ВЕС в Івано-Франківській і Тернопільській областях.

Реалізуємо проекти «під ключ» і організуємо готовий бізнес з усіма необхідними дозволами. Ключовий напрям - вітроенергетика на які були у використанні вітрогенератори.

UDP Renewables — інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики, входить в інвестиційну групу UFuture. Компанія спеціалізується на енергії сонця та вітру – займається девелопментом проектів, залученням фінансування під проект та управлінням діючих об’єктів.

Діяльність ТОВ "Южне Енерджі" охоплює весь спектр вітроенергетичного бізнесу - від розробки, будівництва, інвестування та експлуатації вітропарків до виробництва і постачання електроенергії. В даний час компанія реалізує вітроенергетичний проект в Одеській області встановленою потужністю 76,5 МВт.

ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ВІНД ГРУП» - українська компанія, яка займається реалізацією власного проекту будівництва та експлуатації - комплексу «Кам’янська ВЕС» за межами села Гусарка, на території Більмацького району, Запорізької області України. Проектом передбачено встановлення 15 вітрових турбін, планова сумарна потужність яких складатиме 63 МВт. У нинішній час компанія співпрацює з фірмами, які здійснюють розробку проекту, проводять науково-дослідні вишукування та експертну оцінку, органами місцевого самоврядування. Будівництво станції планується розпочати у 2019 році.

«ЮроКейп» - міжнародна група компаній, яка зосередила свою діяльність на виробництві відновлюваної енергії на ключових перспективних ринках Європи. «ЮроКейп» розвиває, будує разом з провідними міжнародними виробниками вітряних турбін та експлуатує вітроенергетичні проекти, отримуючи прибутки в довгостроковій перспективі від продажу енергії, отриманої з відновлюваних джерел. На сьогодні портфель проектів «ЮроКейп» в сфері відновлюваної енергетики складає більше 2 тис. МВт потужності.

Девелоперська компанія з експертами в галузі будівництва вітрових електростанцій в Україні з 1996 року. Компанія ТОВ "ВІНД ФАРМ" розробляє проект вітрового парку на території Нікольського та Мангушського районів Донецької області загальною встановленою потужністю 800 МВт.

Крім того, компанія може на договірних умовах виконувати функції служби замовника для девелопменту проектів у галузі вітрової енергетики.

Вуглесинтезгаз України – дочірнє підприємство Акціонерного товариства «Нафтогаз України», яке ставить за мету послідовну реалізацію проектів на основі відновлюваних джрел енергії (ВДЕ) в енергетичнному секторі України.

Розвиток напрямку ВДЕ в Групі Нафтогаз – один із важливих напрямів реалізації корпоративної стратегії «Доступна енергія для України», що дозволить Групі вийти на ринок чистої електроенергії, сприяти впровадженню екологічно безпечних енерготехнологій та створити нові робочі місця.

За ініціативи ДП «Вуглесинтезгаз України», в рамках Групи Нафтогаз розпочато низку проектів із створення вітропарків електричною потужністю від 20 МВт, де сферою відповідальності підприємства є повний цикл реалізації проектів: від девелопменту до експлуатації .      

ATASEVEN GROUP, штаб-квартира якої базується в Анкарі - Туреччина, - це компанія з досвідом роботи на ринку з 1992 року, робота якої базується в чотирьох основних секторах: будівництво, енергетика, видобуток та оптовий продаж електроенергії.

Серед ТОП-п'ять компаній, що займаються розробкою вітрових проектів у Туреччині, ATASEVEN вирізняється постійним зростанням своїх показників в основних галузях промисловості: від будівництва нерухомості до видобутку та торгівлі енергією.

Заснована на десятилітньому прибутковому бізнесі в галузі будівництва, ATASEVEN розпочала бізнес у сфері вітроенергетики у 2005 році. ATASEVEN Energy володіє 300 МВт ліцензованих проектів вітроенергетики в Туреччині, два з яких загальною потужністю 33,6 МВт. Компанія планує подати заявку на отримання ліцензій на проекти більшої потужності (заявка на 1770 МВт) до 2020 року і планує продовжувати розвиватися в галузі відновлюваної енергетики налагоджуючи бізнес — зв’язки зі світовими ринковими гравцями.

KNESS – міжнародна група компаній народжена в Україні, яка розробляє технології та втілює проекти відновлюваної й традиційної енергетики, працює на ринку з 2009 року.  Станом на 2020 рік портфель реалізованих проєктів відновлюваної енергетики складає понад 1,2 ГВт. Основні напрямки – сонячні, вітрові електростанції та розподільчі мережі.

Група компаній KNESS виконує проєктування, будівельно-монтажні та  пусконалагоджувальні роботи, а також здійснює експлуатаційне обслуговування електростанцій.

Перевагою компанії є сильна експертиза в галузі відновлюваної енергетики і в сфері розподільчих мереж.

Окрім створення об’єктів ВДЕ «під ключ», компанія реалізує проєкти приєднання генеруючих потужностей до мереж. Зокрема, у сфері вітряної енергетики на сьогоднішній день групою компаній KNESS розроблено та погоджено ТЕО на приєднання біля 110 МВт ВЕС, запроектовано схеми видачі ВЕС сумарною потужністю 130 МВт, а також у розробці проєкти приєднання ВЕС потужністю 120 МВт.

ТОВ “Вітри Хмельниччини” – українська компанія, яка займається організацією розробки та впровадженням проєктів вітрової енергетики на території Хмельницької області. Діяльність компанії охоплює широкий спектр вітроенергетичної діяльності. Основним напрямком діяльності компанії є девелопмент та реалізація проєктів вітрових електростанцій та вітрових парків (отримання дозвільних документів та супровід будівництва). Компанія активно та плідно співпрацює з суб’єктами господарювання, які надають весь спектр послуг щодо постачання і будівництва ВЕС.

Компанія Елементум Енерджі (Україна) – один з найбільших міжнародних виробників електроенергії з ВДЕ в Україні. З моменту свого заснування у 2018 році компанія побудувала 28 сонячних електростанцій, встановлена потужність яких 536 МВт. У 2020 році компанія розпочала  будівництво Дністровської ВЕС, 100 МВт:  першу чергу потужністю 40 МВт буде введено в експлуатацію у першому кварталі 2021 року, а решта 60 МВт, як очікується, запрацює на початку 2022 року. Елементум має потужну управлінську команду з досвідом у всіх сферах розробки та управління проектами відновлюваної енергетики, включаючи технічний нагляд за проектами від початку будівництва до введення в експлуатацію, технічне обслуговування та моніторинг, фінансове управління та юридичний супровід.

ТРАНСПОРТНІ КОМПАНІЇ

Ділекс Транспорт Україна надає комплексний сервіс з доставки вантажів «від дверей до дверей». Основна діяльність компанії включає в себе фрахтування судів, організацію перевозок проектних і негабаритних вантажів, портове агентування, транспортно-експедиторське обслуговування вантажів. Компанія, по праву є одним із лідерів з надання логістичних послуг в області вітроенергетики.

Холлеман Україна є абсолютним лідером у сфері транспортування вітрогенераторів на ринку України. Автопарк компанії укомплектований спеціалізованими транспортними засобами для максимально ефективного та безпечного транспортування компонентів вітротурбін.

КРЕІН Юкреин компанія, що надає комплексні рішення по переміщенню вантажів починаючи з етапу інжинірингу, аналізу ризиків та розробки ППР, закінчуючи плануванням і менеджментом проекту, організацією мобілізації обладнання на будівельний майданчик і виконання вантажопідйомних операцій. Для цього наша компанія має кваліфікований персонал і устаткування / кранову техніку / транспорт, необхідні для збирання і подальшого обслуговування турбін. Невід'ємною частиною нашої роботи є дотримання правил техніки безпеки, захисту навколишнього середовища, відповідно до EHS політиці компанії. КРЕІН Юкреин - «зелена компанія», яка дбає про навколишнє середовище. «Безпека понад усе» - правило кожного співробітника.