Членство

Авторизація

Члени УВЕА

ВИРОБНИКИ

Vestas - глобальна енергетична компанія, що спеціалізується виключно на енергії вітру. Вітер - наш бізнес і наша пристрасть.

Заснована в 1898 році як виробництво ковальських виробів в Західній Данії, ми почали виробляти вітротурбіни в 1979 році і з тих пір завоювали лідируючу позицію на ринку: близько 82 ГВт встановленої потужності вітротурбін і більше 71 ГВт сервісного обслуговування по всьому світу, включаючи близько 7 ГВт сервісне обслуговування вітротурбін інших виробників

Сьогодні всі співробітники Vestas працюють над тим, щоб ми поставляли кращі в своєму класі рішення в області вітроенергетики і встановлювали темпи розвитку нашої галузі на благо наших клієнтів і нашої планети. Якщо ми будемо продовжувати робити це кожен день, ми будемо безперечним світовим лідером у вітроенергетиці.

ТОВ «Фурлендер Віндтехнолоджи» - високотехнологічне підприємство, з сучасним обладнанням та інструментом - перше й до цього часу єдине в Україні підприємство з виробництва, монтажу та сервісного обслуговування вітроенергетичних установок (ВЕУ) мультимегаваттного класу.

Одним з найбільших викликів сучасності є світове зростання попиту на енергоресурси. Вітроенергетика відіграє ключову роль у розвитку надійної, екологічно чистої, а також економічно вигідної енергосистеми. Більш 30 років компанія Siemens є рушійною силою розвитку інновацій в вітроенергетичному секторі та одним з провідних постачальників обладнання, як для наземної, так і офшорної вітроенергетичної технології. Компанія Siemens пропонує своїм клієнтам надійні та перевірені рішення. Завдяки своїй глобальній мережі досвідчених співробітників, компанія Siemens – це завжди надійний діловий партнер.

Компанія «Греса Групп» є лідером в секторі малої вітроенергетики України. Компанія виробляє, встановлює і надає сервісний обслуговування малих вітроустановок «FLAMINGO», потужністю від 0,8 до 20 кВт.

ПРОЕКТНІ ТА СЕРВІСНІ КОМПАНІЇ

ТОВ “Науково-технічна компанія “Метрополія” – інжинірингова компанія повного циклу в енергетиці – від зародження ідеї до її практичної реалізації.

Основні види діяльності: управління проектами, технологічний та організаційно-дозвільний консалтинг, інжиніринг, проектування та будівництво в енергетиці.

Значну частину проектів компанії складають “зелені” проекти, в тому числі проекти вітрових та сонячних електростанцій. У глобальному масштабі НТК “Метрополія” займається питаннями органічного включення “зеленої” генерації в Об’єднану енергосистему України та сприяє формуванню ефективної та прогресивної законодавчої основи галузі альтернативної енергетики.

ЗАТ «Інститут енергетичних мереж» - одне з найбільших підприємств з проектування електроенергетичних об'єктів у Литві. Діяльність підприємства: проектування енергетичних об'єктів, нагляд за реалізацією проекту енергетичних об'єктів і технічний нагляд, будівництво та монтаж, реконструкція, ремонт та експлуатаційне обслуговування енергетичних об'єктів, загальнобудівельні роботи енергетичних об'єктів, комплектація виробів і пристроїв, необхідних для будівництва енергетичних об'єктів, пуск і налагодження, випробування пристроїв енергетичних об'єктів, складання, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи пристроїв систем релейного захисту, засоби систем і контролю, систем електронних зв'язків енергетичних об'єктів, консультаційні послуги.

КОНСАЛТИНГОВІ КОМПАНІЇ

Німецька компанія GEO-NET Umweltconsulting GmbH першої з міжнародних консультантів вийшла на вітроенергетичний ринок України. За 5 років роботи в Україні компанія зайняла лідируючу позицію в області дослідження вітропотенціалу, проведення ветроізмереній, оцінки вітроресурси і енергодохода в країні.

ГЕО-НЕТ надає консультативні та дослідніцькі послуги в галузі відновлюваної енергії, екологічної метеорології і екологічного планування, а також дослідження вітроресурсів, проведення вітровимірювальних кампаній, оцінки вітроресурсів і розрахунку основного енергопрібутку, складання атласу вітрів, розробки плану вітропарку, мезошкального моделювання вітрополя, дослідження шумового впливу і прогноз мерехтіння тіні, дослідження візуального впливу.

Міжнародна акредитація послуг відповідає нормам DAkkS і стандартам DIN EN ISO 9001: 2008 і DIN ISO / IEC 17025: 2005

Досвід роботи компанії з 1996 року. Більше 2500 реалізованих проектів в 47 країнах, в тому числі в Україні, Росії, Білорусії, Вірменії, країнах Балтії, Молдові, Румунії, Польщі, Туреччини.

ТОВ «Віндгард Істерн Юроп» являється дочірньою компанією німецької групи компаній WindGuard, яка є широко визнаним незалежним експертом в області вітроенергетики. WindGuard надає своїм клієнтам інжинірингові та консультаційні послуги найвищих стандартів у всіх галузях використання енергії вітру. Формулою успіху WindGuard є комбінація багатьох років практичного досвіду та дослідницьких ноу-хау на всіх етапах розробки та реалізації проектів – від вимірювання вітру і оцінки потенціалу майданчика й до технічного менеджменту та комплексного тестування турбін.

DNV GL, всесвітньо відома компанія, що надає послуги з консультування та обстеження в енергетичному секторі, включаючи відновлювані джерела енергії та енергоефективність. Діяльність компанії охоплює наземну і офшорну вітроенергетику, сонячну і традиційну енергетику. Компанія працює в області передачі і розподілу електроенергії, “інтелектуальних” мереж, стійкого енергоспоживання, енергетичних ринків і економічного регулювання. 2500 експертів DNV GL в галузі енергетики допомагають клієнтам по всьому світу в здійсненні безпечного, надійного, ефективного та сталого енергопостачання. Cтратегічним завданням DNV GL є сприяння переходу енергетичного сектора України до безпечнішого, надійного та більш стійкого енергопостачання шляхом надання свого глобального досвіду.

Стратегія DNV GL на вітроенергетичному ринку України, як члена Української вітроенергетичної асоціації, передбачає надання високо-кваліфікованих консультаційних послуг з урахуванням потреб українських споживачів, що сприяють розвитку законодавчої бази, зростанню вітроенергетичних потужностей в країні. Компанія надає послуги на всіх етапах реалізації проекту, включаючи, але не обмежуючись:

  • Етап проектування: оцінка виробництва енергії, що приймається банками, техніко-економічне обґрунтування, вибір і оцінка майданчику, допомога в плануванні і проведенні вітрових вимірювань на площадці проекту, технічний аудит (due diligence), аналіз існуючого механізму підтримки відновлюваної енергетики та очікуваних змін;
  • Етап будівництва: моніторинг проекту, управління проектом, інспектування вітротурбін (перед прийманням)
  • Етап після будівництва: короткострокове прогнозування, обстеження і тестування вітротурбін, в тому числі тестування на заявлену продуктивність, робота диспетчерської, оптимізація роботи вітропарку на основі даних SCADA, оцінка виробництва електроенергії для рефінансування;
  • Навчання, тренінги;
  • Програмне забезпечення: WindFarmer, WindHelm.
ЮРИДИЧНІ КОМПАНІЇ

Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, яка з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Фірма має великий досвід консультування клієнтів щодо різних значимих проектів в сфері енергетики в Україні. Юристи Астерс представляли і представляють великі міжнародні енергетичні компанії, девелоперів, фонди прямого інвестування і інвесторів в акціонерний капітал, кредиторів, підрядників, проектні компанії, Уряд України та його департаменти/установи в процесі розвитку, фінансування, будівництва, експлуатації, придбання, реструктуризації широкого кола об‘єктів в нафтогазовій галузі, електроенергетиці, відновлювальній енергетиці, а також в проектах по скороченню викидів парникових газів.

Dentons – Dentons – найбільша в світі міжнародна юридичні фірма – до послуг клієнтів юристи у 125 офісах 50 країн світу. У 2015 році Dentons увійшла до рейтингу 20 провідних юридичних брендів світу, складеного Acritas. Dentons надає повний спектр послуг міжнародним і українським корпораціям, банкам та іншим фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам та некомерційним організаціям.

Sayenko Kharenko - одна з провідних юридичних фірм України, що вже більше 10 років користується високою репутацією серед клієнтів за розробку інноваційних юридичних рішень в усіх основних галузях права. Команда Sayenko Kharenko у галузі енергетики та природних ресурсів об’єднує вузькоспеціалізовані галузеві знання, а також багаторічний досвід у сферах корпоративного і фінансового права, ринків капіталу, вирішення спорів та оподаткування.

Spenser & Kauffmann - це адвокатське об‘єднання, створене у Києві в 2006 році. Об‘єднання надає широкий спектр правової допомоги українським та іноземним клієнтам, у тому числі енергогенеруючим компаніям, які працюють в сфері альтернативної енергетики.

Об‘єднання спеціалізується в наступних галузях: Нерухомість і земельне право; Корпоративне право; Судовий процес та вирішення спорів; Податкове та страхове право; M&A, банківське і фінансове право; Міжнародний арбітраж та транскордонні спори; Інтелектуальна власність, IT та антимонопольне право; Практика приватних клієнтів. Детальну інформацію Ви можете знайти на нашому веб сайті www.sklaw.com.ua.

Об‘єднання може виступити в якості «єдиного контакту» для отримання правової допомоги у зазначених вище сферах.

Правозахист Україна – українська юридична компанія, яка спеціалізується в правовій підтримці зовнішньоекономічної діяльності юридичних осіб, у комплексному юридичному супроводі господарської діяльності і в експертній оцінці майна. За роки свого існування команда ЮК «Правозахист Україна» закумулювала багаторічний досвід у сферах митного, господарського та податкового права. Компанія надає повний спектр послуг провідним підприємствам гірничо-металургійного, енергетичного, транспортного секторів економіки, міжнародним компаніям, великим українським імпортерам та експортерам.

ДЕВЕЛОПЕРИ

ТОВ «Вінд Пауер» - дочірня компанія ДТЕК, яка відповідає за розвиток вітроенергетики. Поточний портфель проектів Вінд Пауер в Запорізькій і Донецькій областях включає в себе два вітропарки загальною номінальною потужністю близько 1200 МВт.

Вітропарк «Приазовський» (Запорізька область) включає в себе три вітроелектростанції: Ботієвську, Приморську та Бердянську. Будівництво Ботієвської вітроелектростанції повністю завершено. 200 МВт потужності Ботієвської ВЕС виробляється 65 вітровими турбінами. Будівництво Ботієвської вітроелектростанції почалося в липні 2011 року. На даний момент Ботієвська ВЕС входить до ТОП 5 найбільших вітряних електростанцій в Центральній і Східній Європі.

Приморська і Бердянська ВЕС знаходяться на етапі підготовки до будівництва. Їх планова сумарна потужність становить 350 МВт. Будівництво цих станцій планується почати в 2016 році.

Вітропарк «Мангуш» (Донецька область) складається з однієї вітроелектростанції з планованою загальною потужністю 700 МВт. Зараз на території вітропарку проходить етап попереднього вітромоніторинга.

Частка Вінд Пауер в загальному обсязі виробництва вітрової енергії в Україні становила 39,7% в 2014 році.

Віндкрафт Україна – це компанія, яка заснована в Україні, займається розробкою та інвестуванням проектів вітрової енергетики в Україні. Вітростанція «Новоросійська» потужністю 9 МВт введена в експлуатацію в 2012-2013 роках.

ТОВ «Керуюча компанія «Вітряні парки України» – найбільший енергетичний холдинг в секторі вітроенергетики України. Діяльність компанії охоплює весь спектр вітроенергетичного бізнесу від розробки, будівництва, інвестування та експлуатації вітроелектростанцій до генерування та постачання електроенергії. Компанія володіє та управляє декількома вітростанціями в Україні.

ТОВ «ЕКО-ОПТІМА» - українська компанія, що займається енергетичними проектами з застосуванням відновлюваних джерел енергії – енергії вітру, сонця, біомаси та малих ГЕС. Компанія співпрацює з фірмами, які здійснюють розробку проектів, виконують будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи і експлуатацію електростанцій. Приймала участь у будівництві трьох СЕС загальною потужністю 7,0 МВт у Львівській та Івано-Франківській областях. Основний напрям – вітроенергетика. Працює над трьома проектами ВЕС загальною потужністю 72 МВт у Львівській області. Компанія співпрацює з компаніями Австрії, Німеччини, Польщі.

ТОВ «ВІТРОЕНЕРГОПРОЕКТ», зареєстроване в Україні підприємство, що розробляє ряд проектів у галузі вітроенергетики загальною потужністю 2 ГВт.

Команда ТОВ «ВІТРОЕНЕРГОПРОЕКТ» складається з висококваліфікованих інженерів і менеджерів проектів, юристів, землевпорядників, аналітиків, які мають багаторічний науковий досвід робіт в системі Національної академії наук України та в галузі розвитку вітроенергетичних проектів. У своїй діяльності ми використовуємо міжнародні стандарти EBRD та IFC, ефективні інструменти в галузі управління, технологій та фінансів для реалізації вітроенергетичних проектів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сивашенергопром» - це компанія, яка займається реалізацією проектів у галузі видновлюваної енергетики на території України. Основним проектом компанії є будівництво та експлуатація Сиваської ВЕС на території Чаплинського району, Херсонської області України. З вересня 2012 року перші потужності Сиваської ВЕС продають електроенергію ДП «Енергоринок» по «зеленому» тарифу. В даний момент на майданчику Сиваської ВЕС встановлені, підключені і введені в експлуатації 2,92 МВт вітрової потужності. Ведеться робота по розширенню потужності Сиваської ВЕС до 250 МВт.

Гюріш Іншаат ве Мюхендіслік А.Ш. (в подальшому –“Гюріш”), заснована в 1958 році і залишається сімейним бізнесом.

Компанія активно розвиває свій бізнес в Туреччині, на Близькому і середньому Сході, в Центральній Азії, країнах СНД і Північної Африки, і реалізує проекти під ключ в дуже широкому діапазоні, майже в кожній області будівельного сектору. Гюріш має близько 20 філій і більше 5000 співробітників; всі філії об'єднані під дахом Guris Holding Co. Inc

Група Гюріш спеціалізувалася у будівництві ГЕС і ТЕС і побудувала великі енергетичні проекти сумарної потужності близько 1 700 МВт. З початку 2000 року Гюріш переорієнтувалася на інвестиції в будівництво і експлуатацію власних об'єктів енергетики з використанням ВДЕ. Компанія побудувала і експлуатує 79,04 МВт ГЕС, 162,3 МВт геотермальних ЕС і 373 МВт ВЕС. Гюріш додатково будує ще 70 МВт геотермальних ЕС, а також розвиває проекти ВЕС сумарною встановленою потужністю 500 МВт в усьому світі.

Зараз компанія будує 30 МВт першої черги проекту в Одеській області, друга черга цього проекту складатиме 51 МВт

АСОЦІАЦІЯ ГРОМАД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація громад Одеської області" утворена територіальними громадами Одещини для сприяння залученню інвестицій, реалізації проектів розвитку та співпраці громад.

ТРАНСПОРТНІ КОМПАНІЇ

Ділекс Транспорт Україна надає комплексний сервіс з доставки вантажів «від дверей до дверей». Основна діяльність компанії включає в себе фрахтування судів, організацію перевозок проектних і негабаритних вантажів, портове агентування, транспортно-експедиторське обслуговування вантажів. Компанія, по праву є одним із лідерів з надання логістичних послуг в області вітроенергетики.

Холлеман Україна є абсолютним лідером у сфері транспортування вітрогенераторів на ринку України. Автопарк компанії укомплектований спеціалізованими транспортними засобами для максимально ефективного та безпечного транспортування компонентів вітротурбін.

Митні послуги

Компанія «БРОКБРІДЖ» працює  з 2009 року, та має  досвід на доставку та оформлення  вантажів пов’язаних  з альтернативними джерелами енергії.
Для будь-якого бізнесу важливо дотримуватися оптимального балансу з трьох складових: швидкість,  надійність і фінанси. Саме над цією задачею працює наш логістичний та митний відділи. Цим самим ми розроблюємо оптимальні варіанти на транспортування та оформлення Ваших вантажів. 

СТРАХОВІ КОМПАНІЇ

Представництво «МАІ ІНШУРЕНС БРОКЕРС» - незалежний Страховий брокер, що надає професійні послуги в сфері страхування корпоративних ризиків Клієнтів. Компанія входить до складу MAI Insurance Group (заснована в 1990 році), яка веде свою діяльність на території 25 країн світу і є одним із лідируючих Страхових брокерів на території Центральної та Східної Європи. Завдяки багаторічному досвіду роботи МАІ пропонує своїм Клієнтам отримання вигідних умов страхування, а також повний спектр послуг з супроводу програм страхування, починаючи ї їх розробки і розміщення, та завершуючи допомогою при врегулюванні страхових випадків.

Однією із профільних галузей МАІ є страхування в сфері відновлювальної енергетики, в особливості вітроенергетики.