Новини

Авторизація
07.11.2018

7-й ВІТРОЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОНГРЕС ТУРЕЧЧИНИ

5-6 листопада 2018 року в Анкарі пройшов 7 вітроенергетичний конгрес Туреччини TWEC 2018, організований Турецькою вітроенергетичної асоціацією TUREB.

Біля 2000 делегатів, які представляють профільні міністерства Турецької Республіки, державні та міжнародні інституції, виробників вітроенергетичного обладнання та вітроенергетичні компанії брали участь в обговоренні, обміні знаннями і дебатах, спрямованих на сприяння подальшому успіху вітроенергетичної галузі Туреччини. Порядок денний дводенного конгресу включав широкий спектр актуальних питань і завдань, що стоять перед сектором - від планів розвитку на найближчі 5-10 років, подальшої підтримки національної вітроенергетичної промисловості до проведення аукціонів і фінансування.

За останні 12 років вітроенергетичний сектор Туреччини досяг значного успіху - з 50 МВт вітроенергетичних потужностей в 2006 році до понад 7 ГВт - до середини 2018 року. Близько 3 ГВт вітроенергетичних потужностей сьогодні знаходяться на стадії будівництва. Туреччина взяла амбітні плани з розвитку нових вітроенергетичних потужностей -  досягнення мінімум 16 ГВт до 2027 року, з щорічними темпами зростання на рівні 1 ГВт нових потужностей.

Інтерес гравців Турецького вітроенергетичного ринку до вітроенергетичного сектору України залишається високим. Уже третій рік поспіль Голава правління УВЕА Андрій Конеченков бере участь у роботі Вітроенергетичного Конгресу Туреччини. Свою презентацію на TWEC 2018 Андрій Конеченков присвятив інвестиційної привабливості вітроенергетичного ринку України, представивши можливості національного сектора вітроенергетики для турецьких інвесторів.

Нагадуємо, що 28 листопада 2017 року під час міжнародної конференції WindEurope 2017, яка проходила в Амстердамі, Нідерланди, був підписаний Меморандум про співробітництво і партнерство між Української вітроенергетичної асоціацією (УВЕА) і Турецької вітроенергетичної асоціацією (ТВЕА): http://uwea.com.ua/ua/news/entry/uvea-i-tvea-podpisali-memorandum-o-sotrudnichestve-i-partnerstve/