Новини

Авторизація
10.11.2021

ЧЕТВЕРТИЙ ВЕБІНАР УВЕА У СЕРІЇ ВЕБІНАРІВ 2021 РОКУ

Українська вітроенергетична асоціація успішно провела свій четвертий вебінар із серії вебінарів 2021 року присвячених теоретичним та практичним аспектам розвитку вітроенергетичних технологій в України. Вебінар “Моніторинг стану і технічне обслуговування вітротурбін - шлях до ефективної електрогенерації” був присвячений практичним кейсам сервісного обслуговування вітрових установок (ВЕУ). Під час вебінару було доведено, що своєчасне проведення планованого обслуговування вітротурбін максимізує виробництво електроенергії за рахунок утримання ВЕУ у технічно справному стані, мінімізує ризик поломки обладнання, що призводить до скорочення виробництва електроенергії та негативних фінансових наслідків. Саме тому технічне обслуговування ВЕУ є невід’ємною і необхідною частиною функціонування вітрових електростанцій.

Своїм досвідом технічного обслуговування ВЕУ в Україні поділились представники таких передових національних та міжнародних вітроенергетичних компаній як WindAero, Nordex Acciona та УК “Вітряні парки України”.

Антон Гнездицький, WindAero: “Безпілотні інспекції, які здійснює компанія WindAero, зводять людський фактор до мінімуму та повністю унеможливлюють пошкодження вітрових установок при здійсненні моніторингу їх стану. Завдяки автоматизації більшої частини процесів технічного сервісу, ми маємо можливість прослідковувати та оцінювати динаміку змін функціонування вітрових установок. Окрім моніторингу компанія також має можливість здійснювати ремонт вітроенергетичного устаткування”.

Артурас Мікас, Nordex Group: “Компанія широко представлена не лише на вітроенергетичному ринку України, але й у всьому світі. Професійна команда компанії Nordex Group здатна обслуговувати вітрові установки в тому числі і за складних погодних умов. Компанія Nordex Acciona не просто виробник вітрового обладнання, але й надійний партнер під час усього терміну експлуатації вітрових установок, включно із можливістю здійснювати заміну пошкоджених механізмів ВЕУ”.

Віталій Севостьянов, УК “Вітряні парки України”: “ФВТ Сервіс мають досвід роботи на ринку відновлюваних джерел електроенергії понад 10 років, як підприємство з технічного і сервісного обслуговування  та моніторингу ВЕУ при УК “Вітряні парки України”. На даний час підприємство обслуговує 9 вітрових парки, в тому числі в Німеччині та Казахстані. Окрім повного комплексу технічного та сервісного обслуговування, компанія також здійснює демонтаж та заміну трансформаторів”.