Новини

Авторизація
14.11.2018

III LEGAL ENERGY FORUM

На які обсяги інвестицій очікує Україна після прийняття Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлюваної енергетики”, який набув чинності 4 жовтня 2018 року? Як на українську енергетику вплине зміна стратегії ЄБРР? Чи збереже Україна свій газотранспортний потенціал? Наскільки конкурентні українські енергетичні ринки?

Своїм баченням актуальних проблем і перспектив української енергетики поділилися учасники III Legal Energy Forum, який пройшов 14 листопада в Києві. Цьогорічний захід, який “Юридична практика” проводить вже третій рік поспіль, пройшов за підтримки Національної асоціації адвокатів України та інформаційної підтримки УВЕА Генеральним партнером форуму традиційно виступила ЮФ Астерс.

Третя сесія III Legal Energy Forum була присвячена актуальним питанням і правовим аспектам відновлюваної енергетики. Модератором обговорення виступив Ярослав Петров, партнер Asters. Про сучасні тенденції розвитку вітроенергетичного ринку в Європейському Союзі і в Україні розповів Андрій Конеченков, голова правління Української вітроенергетичної асоціації.

“Вітроенергетика - дуже перспективна технологія як для інвесторів, так і для девелоперів”, - констатував пан Конеченков

На підтримці відновлюваної енергетики в Україні - нюансах “зеленого” тарифу та аукціонах - акцентувала увагу учасників форуму Марина Грицишина, радник ЮФ Sayenko Kharenko, зазначивши, що останні зміни в підходах підтримки ВДЕ є закономірними і відповідають світовій практиці.

Більш детальна інформація на сайті: http://pravo.ua/news.php?id=0657586