Новини

Авторизація
08.03.2022

СВІТОВІ КОМПАНІЇ ЗУПИНЯЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ В РФ

Українська вітроенергетична асоціація висловлює подяку компаніям - членам УВЕА, які прийняли рішення зупинити свою поточну і заплановану діяльність в росії, як відповідь на загарбницьку війну, розв’язану путінським режимом.

Данський виробник вітротурбін Vestas:

«Vestas засуджує вторгнення російських військ в Україну. Ми турбуємося про благополуччя наших численних колег, клієнтів і ділових партнерів в обложеній країні. Існування цього насильницького конфлікту є невибачним і неспроможним. У світлі триваючої, невиправданої війни, ініційованою російським урядом, Vestas припиняє будь-яку нову комерційну діяльність в росії до подальшого повідомлення».

Крім того, компанія зупиняє свої 4 вітроенергетичні проєкти загальною потужністю 253 МВт. 

https://www.power-technology.com/news/vestas-wind-projects-russia/#:~:text=Earlier%20this%20month%2C%20Vestas%20said,new%20commercial%20activities%20in%20Russia.&text=reNEWS%20reported%20that%20the%20company,activities%20due%20to%20the%20conflict.

Global Wind Organisation (за ініціативою ВОТС Training, компанії-члена УВЕА):

«Діючи відповідно до наших цінностей та санкцій міжнародного співтовариства, ми вжили наступних кроки, які негайно вступили в дію:

  1. Ми призупинили всі поточні та заплановані заходи GWO в росії, включаючи прийняття нових навчальних центрів до подальшого повідомлення.
  2. Визнання всіх сертифікованих навчань з безпеки труда в росії призупинено до подальшого повідомлення. Це призупинення є відповіддю на дії російського уряду».  

https://www.globalwindsafety.org/news/global-wind-organisation-statement-on-the-russian-invasion-of-ukraine?utm_campaign=memo&utm_medium=email&utm_source=apsis&link_id=8iw3mDaWz0jSw