Новини

Авторизація
16.03.2016

НОВІ ВЕС ДЛЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Круглий стіл, присвячений будівництву та експлуатації в Херсонській області двох інвестиційних проектів - Овер'янівської та Новотроїцької вітростанції загальною встановленою потужністю 140 МВт пройшов 15 березня 2016 року в приміщенні Херсонської обласної держадміністрації. Організатором заходу виступили компанії, що реалізують проекти - Віндкрафт Україна і Віндкрафт Таврія за підтримки Української вітроенергетичної асоціації (УВЕА) та науково-виробничого підприємства "Екозахист". Круглий стіл проводився в рамках Оцінки впливу на навколишнє і соціальне середовище.

Генеральний директор Віндкрафт Україна Карл Стурен під час представлення проектів учасникам Круглого столу, повідомив, що дослідження можливого впливу запланованих ВЕС на навколишнє середовище проводяться вже три роки. «Вердикт науковців - вітростанції мають мінімальний вплив на навколишнє середовище», - підкреслив він.

У свою чергу, голова Херсонської облради Андрій Путілін наголосив на важливості реалізації подібних інвестиційних проектів в регіоні: «Це, перш за все інвестиції, додаткові гроші для місцевих бюджетів і створення робочих місць в області».

Виступаючи перед учасниками заходу, Глава правління УВЕА Андрій Конеченков підкреслив: «Вітер – незалежне джерело енергії, він приносить інвестиції в місцеву економіку, тобто в економіку Херсонської області, і при цьому за нього не потрібно воювати. Це дуже важливо, тому що більшість сучасних воїн відбувається саме за енергоресурси».