Новини

Авторизація
19.03.2017

НОВІ ВЕС В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У другій половині 2017 року рамках реалізації проекту Новотроїцької ВЕС датська компанія Vestas повинна поставити і ввести в експлуатацію 12 вітротурбін V126-3,45 МВт сумарною потужністю 41 МВт, включаючи і систему VestasOnline® Business SCADA. Новотроїцька ВЕС розташована в Новотроїцькому районі Херсонської області.
Як повідомлялося раніше, група компаній «Віндкрафт» до кінця 2018 року планує побудувати в Херсонській області дві вітроелектростанції - Новотроїцьку та Овер'янівську - загальною встановленою потужністю 140 МВт (http://uwea.com.ua/ru/news/entry/ukrgazbank-nachal-finansirovanie-stroitelstva-novotroickoj-ves-na-hersonsch/).
«Ми раді продовжити наше партнерство з компанією Vestas. Ми високо цінуємо технологію, досвід Vestas та відмінні експлуатаційні якості її турбін. Сподіваємося на успішне завершення будівництва Новотроїцької вітроелектростанції », - зазначає Карл Стурен, президент групи компаній «Віндкрафт».
«Реалізація вітроенергетичних проектів в Україні дозволяє вирішити головний виклик, що стоїть сьогодні перед енергетичним сектором України, а саме: забезпечення надійного, безпечного і економічно вигідного енергопостачання. Сучасна вітроенергетика - головний інструмент виконання Україною своїх зобов'язань, взятих перед Енергетичним Співтовариством та в рамках Паризької угоди», - зазначив Андрій Конеченков, Голова правління УВЕА, віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації.

Компанія «Віндкрафт Україна» займається розробкою і інвестуванням в проекти вітрової енергетики в Україні. З 2012 року володіє і оперує вітроенергетичними станціями загальною потужністю 31 МВт на півдні України в Херсонській області: ВЕС Новоросійська, ВЕС Ставки і ВЕС Берегова.