Новини

Авторизація
23.05.2017

ДОСВІД ЄС ТА УКРАЇНИ В РОЗВИТКУ ВІТРОВОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ

22 травня 2017 року в м.Глухів, Сумська область за ініциативою Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та громадської спілки “Українська вітроенергетична асоціація” (УВЕА) була організована лекція-презентація ”Досвід ЄС та України в розвитку вітрової електроенергетики: кроки в майбутнє”. Голова правління УВЕА, віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA)  Андрій Конеченков розповів  студентам, молодим науковцям та викладачам університету про сучасни тенденції розвитку та переваги вітроенергетики перед енерготехнологіями на викопному  паливі.

Володимир Любивий, помічник ректора Глухівського національного педагогічного Університету зазначив: “Перехід на екологічно чисту енергетику з використанням відновлюваних джерел енергії є дуже важливим для України і майбутні викладачи та науковці мають вже використовувати світовий досвід цієї галузі в своїй роботі”.

Захід відбувся в рамках проекту «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» за програмою Жан Монне Модуль (Еразмус+).

http://new.gnpu.edu.ua/uk/podii/673-123.html