Новини

Авторизація
24.06.2021

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ “СЕКРЕТИ ВІТРУ” НА КНИЖКОВОМУ АРСЕНАЛІ У КИЄВІ

24 червня 2021 року, серед тисячі книг, представлених на щорічному Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» у Києві, було презентовано першу в Україні дитячу книжку про вітроенергетику “Секрети вітру”, видану видавництвом “Рідна мова” за підтримки Фонду Гайнріха Бьолля в Україні та Української вітроенергетичної асоціації.

Книга була презентована двома авторками: Галиною Шмідт, членом правління Української вітроенергетичної асоціації, та Галиною Манів, дитячою письменницею видавництва “Рідна мова”. Еколекторки з громадської організації “Зелена хвиля” Оксана Кравченко та Ірина Санковська розповіли дітям про зміни клімату та провели цікаву вікторину. 

Презентація книжки відбулася в особливому інтерактивному форматі, де під відкритим небом авторки особисто мали змогу поспілкуватися з дітьми про турботу про навколишнє середовище, їх екологічні звички, відновлювані джерела енергії та, звичайно ж, про вітрову енергетику. Зокрема, Галина Шмідт, співавторка книжки “Секрети вітру”, розкрила роль відновлюваних джерел енергії в повсякденному житті, їх різновиди та історію використання енергії вітру людством.

Тож який секрет вітру? Головний секрет у тому, що... немає ніякого секрету. Просто необхідно використовувати це чудове невичерпне джерело енергії, яке нам дарує природа. Тільки від нас залежить майбутнє нашої планети. І ми зобов’язані її зберегти. І вітер - наш перший помічник у цьому. Ось і весь секрет”, - процитувала частину розповіді Галина Шмідт.

По завершенню презентації усі діти, учасники жвавої дискусії, отримали у подарунок книжку “Секрети вітру” та мали змогу підписати свій екземпляр у авторок.