Новини

Авторизація
25.01.2020

РУСЛАНА В ДАВОСІ ПРЕЗЕНТУВАЛА МУЗИЧНИЙ ВИДЕОКЛІП НА ПІДТРИМКУ ЧИСТОЇ ЕНЕРГІЇ

Під знаком кліматичних проблем пройшов ювілейний 50-й Всесвітній економічний форум у Давосі, в якому дискусії велися навколо можливих наслідків екологічних лих. Уперше з 2005 року загрози, пов'язані із зміною клімату, посіли перші п'ять рядків з десяти найбільш очікуваних, витіснивши на другий план побоювання з приводу рецесії та економічної нерівності.

23 січня 2020 року в рамках Всесвітнього енергетичного форму в Українському дому в Давосі відбувся виступ Амбасадора Global RE100% Руслани (Руслана Лижичко). Свій виступ Руслана почала зі слів, адресованих всьому світовому співтовариству із закликом усвідомити, що “без процвітаючої екології не буде процвітаючої економіки. Недостатньо просто “щось робити”. Треба робити все, що у наших силах! Задля сьогодення! Задля майбутнього! Адже майбутнє починається сьогодні! Go renewable! Об’єднаймося заради енергетичної свободи!”

Руслана презентувала перший і поки що єдиний у своєму роді музичний відеокліп, мета якого - популяризувати через поп-музику чисту енергію та створювати імідж енергії майбутнього. Зйомки відео-кліпу відбулися на території Новотроїцької вітроелектростанції, розташованій в Херсонській області за фінансової підтримки компанії Віндкрафт Україна та WindEurope. В презентації також прийняли участь Карл Стурен, генеральний директор “Віндкрафт Україна” та Андрій Конеченков, голова правління УВЕА і віце-президент WWEA.

“Я мрію, щоби Україна стала хабом і центром по виготовленню чистої енергії для всього світу у всіх проявах! І я вірю, що так і буде, а енергія стане культурою майбутнього!”, поділилася думками Всесвітній амбасадор відновлюваної енергетики.

Презентація відеокліпу в Давосі: https://youtu.be/5U4oiF0R2gY