Новини

Авторизація
03.09.2021

Створена в Україні Energy Storage System by KNESS на етапі тестування та пусконалагодження

Energy Storage System by KNESS - перша промислова система накопичення енергії створена в Україні, наразі у режимі тестування та пусконалагодження. Упродовж цього часу, інженери перевірятимуть правильність та надійність роботи усіх її окремих пристроїв та комплексів, досліджуватимуть алгоритми роботи ПЗ, що керує системою та її функціонування в цілому. Далі - підготовка до сертифікації для отримання статусу постачальника допоміжних послуг.

Це перший промисловий накопичувач повністю розроблений, спроектований та виготовлений в Україні, потужностями групи компаній KNESS. Вся інтелектуальна система прототипу ESS є на 100% власною розробкою KNESS.

“Energy Storage System, потужністю 1 МВт і ємністю 1 Мвт год., складається з батарейних кластерів, які є результатом роботи лабораторії силової електроніки KNESS RnD Center, що тривала близько року. Усі інтелектуальні системи цих модулів є власною розробкою. Вони виконують функції балансування заряду комірок всередині модулів, моніторингу та управління всіма процесами, що відбуваються в межах кластера” - коментує Володимир Голодюк, керівник відділу силової електроніки KNESS RnD Center.

Це технологічне рішення група компаній KNESS планує використовувати на ринку допоміжних послуг об’єднаної енергетичної системи України з послугою первинного регулювання частоти, закуповуючи електроенергію на ринках на добу наперед, внутрішньодобовому та балансуючому, з метою відпрацювання регуляторної моделі.

Впровадження системи накопичення енергії - стратегічно важливе завдання для нашої країни. Це спосіб підвищення гнучкості об'єднаної електроенергетичної системи України, що в подальшому дасть можливість збільшити обсяги генерації чистої електроенергії з відновлюваних джерел енергії.

KNESS Group – міжнародна група компаній, народжена в Україні, яка розробляє технології та втілює проекти відновлюваної і традиційної енергетики. KNESS закриває весь цикл електропостачання чистою енергією: від проєктування, будівництва сонячних, вітрових станцій до виготовлення обладнання й комплектуючих до них, оперативно-технологічного обслуговування та постачання електроенергії. KNESS має власний центр інноваційних та технологічних розробок (RnD центр).

Контакти для взаємодії зі ЗМІ:

Email: press@kness.energy

Прессекретар KNESS Group, Каріна Тарасова: (0432) 50 47 96