Новини

Авторизація
15.05.2017

УКРГАЗБАНК І УВЕА ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЮ

26 квітня 2017 року був підписаний Меморандум про партнерство та співпрацю між Українською вітроенергетичною асоціацією та ПАТ Акціонерним банком “УКРГАЗБАНК”. Співпраця та коордінація дій, спрямованих на розвиток енергоефективності, “зеленої” генерації електроенергії в Україні, є головним завданням взаємодії між сторонами.

В рамках Меморандуму планується проведення спільних інформаційних заходів, реалізація спільних проектів з енергоефективності і “зеленої” енергетики.

У травні 2016 року Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та Укргазбанк підписали Угоду про співпрацю, яка має на меті спрощення доступу до фінансових ресурсів компаній, які бажають запровадити відновлювані та енергозберігаючі технології. З початку спільного проекту з IFС, Укргазбанк вже реалізував близько 20 проектів із “зеленої” енергетики загальною встановленою потужністю 115 МВт.

Укргазбанк першим серед банків України почав фінансування вітроенергетичних проектів. Зокрема в грудні 2016 року банк оголосив про початок фінансування проекту будівництва Новотроїцької ВЕС потужністю 70 МВт, що реалізується компанією «Віндкрафт Таврія» в Херсонській області.