Новини

Авторизація
24.12.2021

УВЕА НАГОРОДИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ “ДІТИ ЗА ЧИСТУ ПЛАНЕТУ: СЕКРЕТИ ВІТРУ”

Восени 2021 року, компанія Elementum Energy, член УВЕА, у співпраці з Українською вітроенергетичною асоціацією, розпочала творчий конкурс "Діти за чисту планету: Секрети вітру" серед учнів загальноосвітніх шкіл, розташованих на території Маяківської та Старокозацької територіальних громад Одеської області.

24 грудня 2021 року, Голова Правління УВЕА Андрій Конеченков та Операційний директор Elementum Energy Олександр Подпругін відправились до Одеської області щоб познайомитись з учасниками  та нагородити переможців конкурсу.

За умовами конкурсу, учні повинні були прочитати книгу "Секрети вітру", розробити на основі прочитаного творчий проект та представити його у форматі відео-звернення від єдиної команди. В конкурсі взяли участь понад 35 команд, кожна з яких складалась щонайменше з 3 учнів.

Після цілого тижня оцінювання та тривалих дебатів конкурсної комісії, переможцями конкурсу стала команда "Кімбур", що представляла Надлиманський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Маяківської сільської ради Одеської області. Команда переможців відзначилась оригінальним підходом до розкриття важливості розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні і представила свій проект у віршованій формі.

Проект переможців: https://www.youtube.com/watch?v=bS_WpZQ59oY

Важливо відзначити, що усі представлені роботи та творчі проекти були настільки оригінальними та цікавими, що конкурсна комісія вирішила окрім переможців, відзначити ще й найбільш ініціативну групу конкурсу, а саме команду "Борці за екологію та "зелену" енергію" від Удобненського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Маяківської сільської ради Одеської області. Команда підійшла індивідуально до конкурсу та розробила творчий проект без залучення адміністрації школи і вчителів.

Галина Шмідт, співавторка книжки "Секрети вітру" та член Правління УВЕА: "Вибрати найкращих  серед учасників конкурсу  було нелегко. Адже всі команди демонстрували гарні знання як з вітроенергетики, так й з охорони навколишнього середовища. Я впевнена, що хлопці і дівчата, які взяли участь у конкурсі, завжди будуть дбайливо ставитись до довкілля і збережуть нашу планету. А вітер - це невичерпне, відновлюване джерело енергії, яке подарувала нам природа, допоможе їм в цьому".

У своїх вітальних промовах Олександр Подпругін та Андрій Конеченков наголосили на ключовому результаті даного конкурсу - трансформації мислення сучасного покоління та привернення їх уваги до необхідності збереження природного середовища.

Олександр Подпругін, операційний директор Elementum Energy: "Ми вважаємо, що важливо проводити просвітницьку діяльність серед школярів, розповідати їм про наслідки змін клімату та роль відновлюваної енергії  у збереженні нашої планети. Через такі проекти, як цей конкурс, ми інвестуємо не лише у чисту енергію, а й у майбутнє покоління та його відповідальне ставлення до навколишнього світу".

Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА: "Сучасні енергетичні технології, які сьогодні впроваджуються у всьому світі, у першу чергу, пов’язані з використанням відновлюваних джерел енергії. І не тільки тому, що ці технології є екологічно безпечними; не тільки тому, що вони зменшують забруднення довкілля  і тим самим подовжують термін нашого життя. А й тому, що вони змінюють наше мислення щодо подальшого існування людства на нашій планеті".

Після офіційної частини відбулося урочисте нагородження переможців і усіх інших учасників творчого конкурсу. Зі свого боку, Українська вітроенергетична асоціація відзначила учасників Подяками за відмінні знання з вітрової енергетики та охорони навколишнього середовища і оригінальний підхід до розробки творчого проекту!

Українська вітроенергетична асоціація висловлює подяку компанії Elementum Energy за професійний підхід до проведення творчого конкурсу та ефективну взаємодію з територіальними громадами!
Дякуємо батькам та вчителям, які підтримали ініціативу компанії Elementum Energy та своїх дітей у розробленні їх творчих проектів!