Новини

Авторизація
10.08.2018

В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОЙШЛИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ БУДІВНИЦТВА СИВАШСЬКОЇ ВЕС

9 серпня 2018 року в Будинку Культури Григор’ївської сільської ради Чаплинського району Херсонської області відбулися громадські слухання, присвячені оцінці впливу на довкілля будівництва і експлуатації Сиваської вітроелектростанції (Сиваської ВЕС) загальною встановленою потужністю 250 МВт. В громадських слуханнях приймали участь мешканці Присиваської територіальної громади.

Проект Сиваської ВЕС, який впроваджує ТОВ «Сивашенергопром», передбачає встановлення 64 вітроенергетичних турбін. За розрахунками виробництво  електроенергії запланованою до будівництва ВЕС становитиме близько 913 млн. кВт.год на рік.

Виступаючи з привітальним словом Олександр Бурейко, голова Чаплинської районної державної адміністрації відзначив важливість проекту для місцевої громади, зазначивши, що “нові енергетичні потужності будуть генерувати чисту електроенергію та надавати нові робочі місця, будуть надходження податків до місцевого бюджету, що, в свою чергу, дозволить покращити соціальну та інженерну інфраструктури”.

У своїй презентації Голова правління УВЕА Андрій Конеченков представив переваги вітроенергетичних технологій, їх роль в боротьбі зі зміною клімату, а також  надав інформацію щодо сучасного стану вітроенергетичної галузі в світі і Україні. Андрій Конеченков привітав присутніх з впровадженням вітроенергетичних технологій в Чаплинському районі.

Згідно проведених досліджень, робота Сиваської ВЕС не буде наносити негативний вплив довкіллю та жителям села Григор’ївка, біля якої заплановано будівництво нової ВЕС.