Україна: Відбудова на основі сталої, безвуглецевої енергетики
Друга щорічна Франко-українська конференція з відновлюваної енергетики об’єднає експертів та стейкхолдерів у рамках серії панельних дискусій, присвячених розвитку сталої, безвуглецевої енергетики в Україні. Цей захід має на меті зробити стратегічний внесок у спільний сталий розвиток України та Європи.
Спікери з України та Франції — представники приватного сектора, профільних асоціацій, фінансових установ та органів державної влади — обговорять ключові питання підготовки та реалізації проєктів сталого розвитку в сучасних реаліях. Особливий акцент буде зроблено на ролі екологічно та соціально відповідальних інвестицій у відбудові України.
- Дата: 18 червня 2026 року
- Час: 09:15 – 17:00
- Місце проведення: Національна асамблея, м. Париж, Франція
Конференція покликана стати надійною та конструктивною платформою для професійного обміну досвідом між українськими та європейськими фахівцями, що працюють у сфері відновлюваної енергетики та суміжних галузях.
- Участь: безкоштовна. Офлайн-участь можлива виключно за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/rvT8xqdGZtv6Pew58
- Увага: Кількість місць обмежена.
- Формат для спікерів: передбачена можливість онлайн-участі.
- Мова заходу: англійська.