cloud for logo

28-29 березня 2013 року в Києві у конференц-центрі НСК «Олімпійський» відбулася ключова подія року в галузі вітроенергетичної галузі країн СНД та Східної Європи – Міжнародна Конференція & Виставка CISWIND-2013 «Вітроенергетика в СНД та Східній Європі». В роботі конференції та виставки прийняли участь делегації з 15 країн світу: Германії, Нідерландів, Іспанії, Португалії, Польщі, Туреччини, Франції, Ізраїлю, Литви, Австрії, Росії, Казахстану, Таджикистану, Білорусі та України. Ключові теми CISWIND-2013 включали в себе: аналіз світового та європейського досвідів, політику та законодавчу базу в галузі вітроенергетики, інвестиційну привабливість і особливості фінансування вітроенергетичних проектів на території СНД, технологічні особливості підключення до мереж, управління ризиками при реалізації вітроенергетичних проектів.

На виставці, яка пройшла в рамках Конференції, були представлені компанії, що працюють в галузі вітроенергетики, які надають весь діапазон робіт і послуг – від проведення вітровимірювальної компанії до виробництва вітротурбін та реалізації вітроенергетичних проектів.

CISWIND-2013 – це найбільший галузевий заклад міжнародного рівня, в першу чергу на ринку України, а також на ринках країн СНД, який зібрав разом провідних учасників ринку, в тому числі девелоперів і виробників обладнання, політиків та керівників галузевих відомств, фінансистів та інвесторів, кращих міжнародних експертів та представників профільних асоціацій.

На думку Стефана Гзюнгера, Генерального секретаря Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA) «CISWIND проводиться в найбільш правильний час та WWEA рада бути партнером цієї важливої події. Ми очікуємо, що СНД буде одним з нових вітроенергетичних ринків світу, що динамічно розвиваються. Україна, як найбільш крупний на сьогоднішній день вітроенергетичний ринок на пострадянському просторі, без сумніву, є ідеальним місцем для проведення цього заходу».

«Досвід, отриманий в Україні під час реалізації проектів з використанням турбін мегаватного класу, виявив ряд бар’єрів, долати які доведеться найближчим часом. В першу чергу мова йде про отримання технічних умов на підключення ВЕС до енергомережі та недосконалості чинного законодавства. З цими ж самими проблемами сьогодні зустрічаються також і на інших вітроенергетичних ринках країн СНД, де енергетична система була орієнтована виключно на енергооб’єкти, які використовують енергоресурси корисних копалин. Досвід європейських країн довів, що сучасні технічні рішення дозволяють вирішити цю проблему. Конференція та виставка CISWIND 2013 яскраво продемонстрували це», – зазначає Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА.

 

«Сьогодні Україна взяла курс на принципово новий рівень розвитку паливно-енергетичного комплексу й економіки в цілому. Галузь відновлюваної енергетики, зокрема, вітроенергетики, є невід’ємною складовою цього процесу, каталізатором інноваційних зрушень», – переконаний Сергій Дубовик. За його словами, наразі потенціал виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел складає близько 100 млн. т. у. п. на рік, третина якого (28 млн. т. у. п.) – припадає на вітроенергетику. Про це повідомив заступник Голови Держенергоефективності України Сергій Дубовик на відкритті Міжнародної конференції і виставки CISWIND-2013 «Вітроенергетика у СНД та Східній Європі».

Організаторами заходу виступили Українська Вітроенергетична Асоціація (УВЕА) та IBCentre, генеральним партнером – Всесвітня Вітроенергетична Асоціація (WWEA). Офіційну підтримку надало Державне Агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

СISWIND-2013 став каталізатором співпраці між учасниками вітроенергетичних ринків на території пострадянського простору. На конференції було прийнято рішення про створення комітету з вітроенергетики країн СНД. Наступні Міжнародна Конференція & Виставка CISWIND-2014 «Вітроенергетика в СНД та Східній Європі» відбудуться в Києве у квітні 2014 року.

Поділитися:

Новини

Членство і партнерство

Singa Energies Укргідроенерго Greenville Energy МОСТИ УКРАЇНА 1 Південний машинобудівний завод ТОВ «Хімлаборреактив» TUSIB ФРЕНДЛІ ВІНДТЕХНОЛОДЖІ VOLTAGE GROUP ACCIONA Energy Завод «ОКЕАН» Нафтогаз Біоенергія Ділекс Транспорт Україна Dragon Capital Arzinger Navitas Renewables ТОВ «Вінд Пауер» Енергетична компанія України Вітри Хмельниччини Elementum Energy VITAGRO ENERGY Stable Energy CMS KPMG ТАД Business in Wind ВІКОС DWS Сі Дабл’ю Пі Україна Держенергоефективності АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» CHESM “СЕМІКС БЕТОН” UN Global Compact Ukraine ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП (ETG.UA) Червоноградський ліцей КЛІАР ЕНЕРДЖІ Транком EVERLEGAL Emergy AS Altelaw&Sempra ТОВ «Керуюча компанія «Вітряні парки України» Еко-Оптіма Green Power Denmark Katwind Enerji Золін Легіонтранс «ОДЕСКРАНСЕРВІС» INTEGRITES Cemark та Astor Acquis Law Firm DENZAI КРЕІН Юкреин ETR Renewable Power s.r.o. Южне Енерджі UTA (Urban Technology Alliance) АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ПРИКАРПАТТЯ Інженерна асоціація професора Катценбаха ГмбХ Siemens Energy ВІНД ФАРМ ENERCON Rystad Energy  КОМПАНІЯ “ГРЕСА-ГРУП” Fenix Repower KNESS ТОВ «Бюро «ВІНК»» UA RENERGY Укргазбанк Громадська спілка «Всеукраїнська Енергетична Асамблея» GEO-NET NedZero КСП-ПРОЕКТ Екологічна консалтингова група “Зелений квадрат” Hareket Гюріш OVERSIZE s.r.o.  ФАКТОР Kinstellar Vestas Національний авіаційний університет ТОВ «Одесенергомонтаж» Негабарит-Сервіс Інститут міжнародних відносин Sayenko Kharenko UDP Renewables AdviRES COWI WPD ЕРУ Dentons INIKTI Baker McKenzie Інститут відновлюваної енергетики НАН України ТНТУ імені Івана Пулюя Інститут загальної енергетики НАН України Deutsche WindGuard Віндкрафт Україна Дніпровська Політехніка Астерс Sika LCF МХП МЦ Баухемі New Energy Development ТОВ “Науково-технічна компанія “Метрополія” Асоціація правників України ТОВ “Електросервіс-Південь” Nordex Group ТОВ «Сіт ін Сет Інтернешнл Ко» Huawei Bureau Veritas KENK ТОВ «УКЕП» Група Компаній «ЕНЕРПРОФ» ІКNЕТ CKS GE Vernova Notus Energy Міжнародна онлайн-платформа EnerLoop Niras GREEN SYSTEM ЮроКейп S POWER ТОВ «СТРУКТУМ»  SPP Development Ukraine Гаттовінд Ю-Ей MCL Atlas Global Energy Horizon Capital Green Power Sweden

Учасниками і партнерами УВЕА можуть бути національні і міжнародні компанії та організації, які поділяють статутні цілі і бачення асоціації, а також готові робити внесок у розвиток національного вітроенергетичного ринку на умовах чесного партнерства і взаємодопомоги.